Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Zombie Night Terror indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Zombie Night Terror indir

Zombie Night Terror indir Ama beyinsiz ölmeyen … gri maddenin onların eksikliği Tahmin edebileceğiniz daha aptal oldukça aptal. Kendi devises sol Çünkü onlar sadece sonsuz ileriye yürümek ve-so-çaresiz değil insanlar tarafından yerleştirilen kalıcı ölümcül bubi tuzaklarına düşmek. Dünya imha görevinizi yerine getirmek için Yani, bir sonraki nefis yemek için onlara rehberlik yardımcı gerekecektir. Neyse ki sizin asker gelişmeye ve eti için onların iştah yerine getirmek yapmak için çok sayıda özel mutasyonlar kullanabilir. Ama dikkat! İnsanlar .they hayatta kalmak için mücadele edecek … karanlık irade kolaylaştırmak olmaz.

40 seviyeleri ile terörü yaymak ve ölmeyen ordularıyla daha fazla zombi kayıt yaptırmaktadır. Yol boyunca beyin karıncalanma bulmaca çözmek ve cehennem bükük hayatta kalma üzerinde giderek daha güçlü düşmanlar mücadele etmek gerekir. yakın olsun dünyadaki toplam nesli, zor kurtulan toprağa koymak için mücadele edecek … iyi .for.

Kan, gözyaşı, tam anlamıyla beynini uçuracak bulmaca olmayan cinsel inliyor, uygunsuz kahkaha ve ton … Bu zombi Gece Terör olduğunu!

Bir zombi Horde komuta: Sen beyin, onlar kasları. Sizin Zombi sürüsü üzerinde olumsuz herhangi bir grev riski veya şikayet … olmadan itaat edecek; artık zor gece geç filmleri veya soğuk kitaplar hakkında herhangi ısıtmalı konuşmalar olamaz!
Eşsiz Mutasyon Sistemi: ölümcül zombi bir ordu olması harika. mutasyona uğramış zombi bir ordu olması yol daha iyi! Yeni ve güçlü zombi türleri yaratarak, düşmanın savunma aşmak için mutasyon sisteminin yararlanın. Her biri kendine has güç ve farklı durumların üstesinden yardımcı olabilir yetenekleri vardır.
Combo Sistemi: mutasyonlar için et ziyafeti kolaylaştırmak için tek yol olduğunu düşündüm çünkü biz o birleştirmek ve düşmanları (gerçekten) yapılır ne olduğunu görmek için izin o kadar baharatlı. en nasıl eğlenmek için bu sinir bozucu insanlar göstereyim!
Yalnız değilsin: zombi olması bir hayvan olan gibi tür olduğu; eğlenceli ama onlar zombi iyi beslenmiş ve meşgul tutmak için mükemmel bir yoldur gibi, bu insanlar için ne olduğunu … onlara bakmak gerekir. Ama dikkat! İnsanlar iyi silahlanmış ve onlar undead dişlerini şirket takdir yok.
Kontamine: Yeterince şirket var mı? Eğer büyük bir kalabalık gerekiyor? Peki, sadece o zaman neden İnsanları dönüştürmek! Sen hile yapmak için yeterli olmalıdır çiçek getirmek ve büyüleyici, tek bir lokma olarak sağ boyun içine (ya da herhangi bir yerde sizi memnun olduğunu) için gerekli değildir ihtiyacı yok!
Yıkılabilir ortamlar: Bir zombi kıyamet zamanlarda, insanlar onların zaman oyun saklambaç almak ve aramak için seviyorum. lezzetli eti için açlık bu acı ancak ne zaman, böyle çocukça için vaktim yok. Bu yüzden onların oyun alanı yok ve … aralarında PEEKABOOM terör yaymak için güç ya da kalabalık kullanın!

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 22 TEMMUZ 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Zombie Night Terror indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.