Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wolfenstein The Old Blood indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Wolfenstein The Old Blood indirr

Wolfenstein The Old Blood indir
Wolfenstein The Old Blood indir Wolfenstein®: New Order: Eski kan eleştirmenlerce beğenilen first-person shooter aksiyon-macera, Wolfenstein® için bağımsız bir prequel. heyecan verici aksiyon, sürükleyici bir hikaye ve yoğun birinci şahıs savaş – sekiz fasıl ve birbirine bağlı iki hikayeler yayılan macera, Machinegames işaretlerinden sahiptir. Savaş kahramanı BJ Blazkowicz gibi, bu tür cıvata-eylem tüfek gibi yeni silahlar ile kol bombası-başlatıyor Eğer ilerleyen Nazi savaş makinesi engellemeye teşebbüs ve duvar tırmanışı için kullanılabilir düello-wielding boruların yararlanmak olarak Kampfpistole – ya da kısır take-çıkışlar için Nazi düşmanlar daha önce hiç görmemiştim.

ÖYKÜ

Yıl 1946 ve Naziler İkinci Dünya Savaşı’nın kazanan eşiğinde bulunmaktadır. Müttefiklerinin lehine gelgit açmak için bir çaba, BJ Blazkowicz … Derin Bavyera içinde epik bir, iki bölümlü misyonu atılmak zorundadır.

Bölüm Wolfenstein biri: Eski Kan – Rudi Jäger ve Kurtlar Den – o Genel Deathshead en bileşik koordinatlarını çalmak için bir girişim Castle Wolfenstein keser gibi çılgın cezaevi müdür karşı çukurları BJ Blazkowicz. Helga Von Schabbs Karanlık Sırları – – ikinci bölümünde koordinatlar için kahraman arama bir saplantı Nazi arkeolog karanlık ve antik gücünü açığa çıkarmak için tehdit gizemli eserler mezardan çıkarma olduğunu Wulfburg şehrine götürür.
ANAHTAR ÖZELLİKLER
Eylem!
Deneyim Machinegames ‘yoğun birinci şahıs savaş böyle cıvata-eylem tüfek, av tüfeği 1946 ve el bombası başlatılması Kampfpistole olarak tüm yeni Nazi ilham silahları brandish olarak. Hi-oktan eylem ve kısır gizli take-çıkışlar için Perks yeni bir dizi ile potansiyelini ortaya.

Macera!
Teleferik ve köprüler, hayalet mezarlıklar yanı sıra ikonik Castle Wolfenstein bir dönüş ile karışık nefes alma kırsal Germen şehirleri içeren set parçaları, genişleyen vadiler keşfedin. Yepyeni duvar tırmanma yetenekleri ile dünyada gezinin çift wielding metal borular kullanın.

Terör!
Henüz hantal yeni Süper Asker lejyon, elit şok birlikleri, uçakları ve en karanlık ve korkunç Nazi kreasyonlar da dahil olmak üzere kısır kötü adamlar ve düşmanları, yeni bir döküm karşı gidin.

Wolfenstein The Old Blood indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.