Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wolcen Lords of Mayhem 2.18.0.20 indir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Wolcen Lords of Mayhem 2.18.0.20 indir – Full

Wolcen Lords of Mayhem 2.18.0.20 indir – Full Wolcen: Lords of Mayhem, silah esaslı kombinasyonlar ve yüklü saldırılarla dinamik, süratli tempolu bir dövüş sistemi sunar. Dodge, Dash, Hack, Slash ve düşmanlarınızı yıkıcı büyü açığa çıkarın!
Oyun sınıf kısıtlamasına sahip değildir ve herhangi bir oyun tipine uyan bir Kaynak Mudurumafet Sistemi kullanır.

Co-op eklenecek ve oyuncular büyük zorlukların üstesinden gelmek amacıyla büyüleri zincirleme reaksiyonler alana getirmek amacıyla bir araya getirecekler.

Oyuncuların son derece özelleştirilmiş bir karaktere geçişini şekillendiren bir Apocalyptic Form adı verdiği benzersiz bir mekanik var! Derin ve varlıklı bir özelleştirme sistemi yardımıyla karakterinizi şekillendirme konusu ile ilgili özgürsünüz. Kompleks işçiliğiyle mini oyunumuz ve konut modülümüz yardımıyla serüvennızı serüvennız gibi hissedeceksiniz!

İnsan Cumhuriyetinin eski bir subayı, isteksizce geliştirdiğiniz sihirli güçlerden ötürü ölüm cezasından kaçmaya zorlandınız. İnsanlar doğrulusunda takip ediliyor ve Vahşi canavarlar doğrulusunda avlanıyor, esrarengiz bir Tapınakçılar grubu doğrulusunda işe alınıyor. Ve böylelikle epik bir serüven başlar; burada insanlık dışı, mutasyona uğramış canavarlar ile savaşmak amacıyla dünyayı dolaşıp, söndüren insanlığın korkunç sırrını keşfedeceksiniz.

Anahtar özellikler:

* Geliştirme adımında ve erken erişim esnasında oyuna eklenecek

Dinamik dövüş sistemi: silah esaslı kombinasyonlar ve yüklü saldırılarla süratli tempolu dövüş sistemi. Dodge, Dash, Hack, Slash ve düşmanlarınızı yıkıcı büyü açığa çıkarın!
Open World: Dünyayı keşfedin ve kendi rahatınızla keyfini çıkarın
Araştırma ve deneme, oyun tarzınıza göre atfedilen yeni güçlerle ödüllendirilir!
Serbest karakter gelişim – Sınıf sınırlaması yoktur. Üç kaynağın var: Rage ve Umbra, oyunu dengelemek amacıyla Kaynak Mudurumafet Sistemi yardımıyla birbirleriyle etkileşime giriyor.
Dönen Pasif Beceri Ağacı: Oyun stilinizi taylor amacıyla derin ve yenilikçi bir yol!
Özel oyuncu: cinsiyetinizi seçin ve çalarınızı, cilt rengini, saçınızı, sakalınızı, gözlerinizi vb. Özelleştirin.
Sonsuz replayability amacıyla herhangi yapılan zindan
Eleman tabanlı büyüler etrafa ve bölgedeki başka aktif elementlere reaksiyon verecektir. Örneğin, yıldırım suyun amacıylae yaygınlaşır ve şok hedefleri; Su ya da don oluşmadığı prosese yangın yaygınlaşır, vb.
Çok oyunculu mod *: Zindan Mücadelesi ve İşbirliği
Apocalyptic Form *: Oyun tarzınıza göre, karakteriniz amacıyla özel güçler geliştirecek, becerilerini değiştirecek ve bakacaksınız. Aşırı derecede melee savaşçılar yeni bir silahla donatmak amacıyla üçüncü bir kol kazanabilir; Ateş casteri cildini lav durumuna getirecek, ateşten iyileşecektir. Hareketlerinize bağlı olarak kanatlar ve boynuzlar bile görülebilir!
Ton Dolu Ganimet: Daha çok oyun detaylılığı amacıyla Silahlar, Zırh, İksirler ve tesadüfen oluşturulmuş sihir efektleri!
Asimetrik Zırh Sistemi: Asimetrik zırhı seviyoruz ve vitesinizi en ince ayrıntısına kadar özelleştirebilmenizi istiyoruz! Karakterinizin sol ve sağ doğrultusunda değişik omuzlar ve kol koruması sağlayarak çok sayıda kişiselleştirme alternatifi sunabilirsiniz!
Konut: Kendi evinizi oluşturun ve gururla vitrini özel dişli!
Döndürülebilir ve özelleştirilebilir Kamera: Yeni bir bakış açısına sahip olun, en iyi açıyı seçin ve saklı ayrıntıları keşfedin.
Zindan mücadelesi *: Evinizin özel bir alanını zindan durumuna getirin ve saldırıdan kurtulmak amacıyla başka oyunculara alan okuyun!
Dinamik hava şartlarıyla günün saati çevrimi: Günün saatine uymanız gerekir. Bazı görevler sadece belli saatlerde başarılabilir, fakat gece tehlikelerle doludur. Yağmur, elektrik güçlerinizi daha verimli duruma getirecektir.
Dünyayı keşfetmek amacıyla sırlarla dolu yetişkin hikaye.
Kythera AI sistemi: Kythera’nın otomatik gerçek vakitli navigasyon uyarlaması, dünyanın fizikteki herhangi bir değişiklığa uyum sağlıyor; böylelikle dev yaratık * ın gerisinde çatışan ya da hareket eden ve savaşan seviyelerin büyük bir alanı dahil olmak üzere heyecan verici sahneler oluşturabilir, hiç görmedim Oyun durumundan önce!
Yarı işlemsel Silah *: Oyunda daha benzersiz vasıtalar amacıyla bıçak ağızları, pommel ve koruma ayrıntıları herhangi oluşturulabilir!
Gelişmiş Crafting mini oyun *: Wolcen’de komplike ve zorlu bir modül yardımıyla kendi silah ve zırhlarınızı oluşturun: Lords of Mayhem

Wolcen Lords of Mayhem 2.18.0.20 indir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.