Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

WinRAR x64 (64 bit) Final + KeyReg

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

WinRAR x64 (64 bit) Final + KeyReg

WinRAR x64 (64 bit) Final + KeyRegWinRAR 64 (64 bit) v5.01 Final + Keyreg

.exe dosyası biçimi (Kurulum Dosyası – Keyreg – Talimatları)

************************************************** *********************************

WinRAR 64 (64 bit) v5.01 Final

Ana: http://www.rarlab.com/rar_archiver.htm

WinRAR uygulaması size sıkıştırılmış arşivler düzenlemenize yardımcı olacak birçok entegre ek fonksiyonları ile güçlü bir sıkıştırma aracı olarak geliştirilmiştir.
Bu sıkıştırma geldiğinde WinRAR kalabalığın öne yerleştirir. Sürekli küçük arşiv oluşturarak, WinRAR rekabet daha sık hızlıdır. Bu disk alanı, iletim masrafları ve değerli çalışma süresi de kurtaracak.
WinRAR tüm popüler sıkıştırma formatlarını destekler (RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z ve 7-Zip).
WinRAR multimedya dosyaları için idealdir. WinRAR otomatik olarak tanır ve en iyi sıkıştırma yöntemi seçer. Özel sıkıştırma algoritması multimedya dosyalarını, yürütülebilir ve nesne kütüphaneleri sıkıştırır.
WinRAR mümkün örneğin birkaç diskler üzerinde onları kurtarmak için yapım, kolayca farklı birimlere arşivleri bölmek için izin verir.
Eğer web üzerinden veri gönderiyor eğer WinRAR, aynı zamanda ideal. Onun 128 bit şifre şifreleme ve kimlik doğrulaması imza teknolojisi size aradığınız edilmiştir huzuru verecektir.

Özellikler:
==========
-WinRAR Orijinal sıkıştırma algoritması tanıttı. Bu vs. yürütülebilir dosyalarda, nesne kitaplıkları, büyük metin dosyaları, yüksek sıkıştırma oranları sağlar
-WinRAR Yüksek multimedya veri için optimize isteğe bağlı sıkıştırma algoritması sunar.
-WinRAR 9000PB hakkında boyutunda 9.223.372.036.854.775.807 bayt kadar dosya ve arşivleri destekler. Arşivlenmiş dosyaların sayısı, tüm pratik amaçlar için sınırsız.
-WinRAR RAR için tam destek sağlar ve 2.0 ZIP arşivleri ve CAB açmak yapabiliyor, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, Z, 7Z arşiv.
-WinRAR NTFS dosya güvenliği ve veri akışlarını destekler.
-WinRAR Klasik interaktif Windows arayüzü ve komut satırı arayüzü hem de sunuyor.
Küçük dosyalar çok sayıda ambalaj, özellikle daha yaygın yöntemlere göre% 50 – -WinRAR% 10 sıkıştırma oranını artırabilir bir ‘katı’ arşiv oluşturmak için işlevsellik sağlar.
-WinRAR Oluşturmak ve varsayılan kullanarak SFX arşivleri ve harici SFX modülleri değiştirme yeteneği sunuyor.
-WinRAR SFX olarak çok hacimli arşiv oluşturma olanağı sunuyor.
-WinRAR Gibi yorum, bir parola ayarlayarak arşiv ekleme ve dosya gibi hizmet fonksiyonlarının, bir dizi sunuyor. Hatta fiziksel zarar arşivleri tamir edilebilir ve bir arşiv İlerideki değişiklikleri önlemek için kilitli olabilir.

************************************************** *********************************

Test edilmiş ve Çalışma …
(Kaspersky ile birlikte) Taranan Ve% 100 temizleyin.

(My Torrents Of Herhangi içinde bir şey “Un-Clean” Bulundu, It A False Positive (Uyarı Olabilir That düşünün) Ve Emin misiniz Eğer Yani It çıkarmak istiyorum It To Me Rapor Lütfen)

WinRAR x64 (64 bit) v5.01 Final + KeyReg

.exe File Format (Setup File – KeyReg – Instructions)

***********************************************************************************

WinRAR x64 (64 bit) v5.01 Final

HomePage: http://www.rarlab.com/rar_archiver.htm

WinRAR The WinRAR application was developed to be a powerful compression tool with many integrated additional functions to help you organize your compressed archives.
WinRAR puts you ahead of the crowd when it comes to compression. By consistently creating smaller archives, WinRAR is often faster than the competition. This will save you disc space, transmission costs AND valuable working time as well.
WinRAR supports all popular compression formats (RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z and 7-Zip).
WinRAR is ideal for multimedia files. WinRAR automatically recognizes and selects the best compression method. The special compression algorithm compresses multimedia files, executables and object libraries particularly well.
WinRAR allows you to split archives into separate volumes easily, making it possible to save them on several disks for example.
WinRAR is also ideal, if you are sending data through the web. Its 128 bit password encryption and its authenticated signature technology will give you the peace of mind you have been looking for.

Features:
==========
-WinRAR introduces an original compression algorithm. It provides high compression ratios on executable files, object libraries, large text files, etc.
-WinRAR offers an optional compression algorithm highly optimized for multimedia data.
-WinRAR supports files and archives up to 9,223,372,036,854,775,807 bytes in size, about 9000PB. The number of archived files is unlimited for all practical purposes.
-WinRAR provides complete support for RAR and ZIP 2.0 archives and is able to unpack CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, Z, 7Z archives.
-WinRAR supports NTFS file security and data streams.
-WinRAR offers both a classic interactive Windows interface and the command line interface.
-WinRAR provides functionality for creating a ‘solid’ archive, which can raise the compression ratio by 10% – 50% over more common methods, particularly when packing large numbers of small files.
-WinRAR offers the ability to create and change SFX archives using default and external SFX modules.
-WinRAR offers the ability to create a multi-volume archive as SFX.
-WinRAR offers a number of service functions, such as setting a password, adding archive and file comments. Even physically damaged archives may be repaired and an archive may be locked to prevent further changes.

***********************************************************************************

Tested And Working…
Scanned (With Kaspersky) And 100% Clean.

(If You Found Something “Un-Clean” In Any Of My Torrents, Consider That It May Be A False Positive(Alert) And If you Are Sure Please Report It To Me So I Would Remove It)

[Please Leave A Comment Confirming This Pack]

WinRAR x64 (64 bit) Final + KeyReg BENZER İÇERİKLER
WinRAR x64 (64 bit) Final + KeyReg YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.