Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Winged Sakura Demon Civil War indir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Winged Sakura Demon Civil War indir – Full

Winged Sakura Demon Civil War indir – Full Winged Sakura Demon Civil War İblislerin dünyasına dönüşür, kendinizi şeytan iç harpının ortasında bulur bulursunuz. İsyan doğrulusunda alındı ​​ve sizden bir alternatif verildi: İsyanların, İblis Kralı’nın olduğu Pandemonium’u fethederek iç harpın sona ermesine yardımcı olmak. Rebellions, sonucunda iblis dünyasına dönüşen Kanatlı Sakura olan Incarnates’in kuvvetinü kazanmış ve şimdi son faaliyetlerini yapabilecek halda.

İsyanları destekleyin ve bu dünyadaki gerçeği meydana çıkarın.
Özellikler
Döngü Tabanlı RPG Muharebesi: Yeni müttefik grubunuzu muharebe haluna getirin ve her hareketi stratejik olarak planlayın. JRPG taraftarları doğrulusunda tanıdık ve sevilen bir dövüş sistemi.
Stat Dağıtımı: Daha çok HP ister misiniz? VIT’e puan ver! Daha çok hasar ister misin? Puanları STR, DEX ya da INT’a girin! Her hal amacıyla karakterlerinizi oluşturun ve istatistikleri dilediğiniz vakit ayarlayın. Denemekten korkmayın zira her stat noktası tekrardan dağıtılabilir!
Beceri Dağılımı: Yeni yetenekler öğrenin ve karakterlerinizi nasıl daha kuvvetli duruma getirmek dilediğinize karar verin. Denemekten korkmayın, zira her yetenek noktası tekrardan dağıtılabilir!
Zindan Sürünme: Birinci kişi zindanı tarama RPG oyunlarına biraz değişik bir yaklaşım. Rastgele yapılan koridorlardan, herhangi yapılan odaları sahibi olan herhangi oluşturulmuş odalardan geçeceksiniz.

Winged Sakura Demon Civil War indir – Full BENZER İÇERİKLER
Winged Sakura Demon Civil War indir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.