Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wave of Darkness indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Wave of Darkness pc indir

Wave of Darkness pc  indir Pc Aksiyon oyunları, Darkness Dalga istediğiniz istediğiniz şekilde ve ne zaman keşfedilmeyi olabilir büyük bir karanlık ve cesur fantezi dünyasına davet ediyor. Canavarları öldürerek ve doğu araştırıyor çözme bıktınız mı? Sen kuzeye gidip Klesabia, MACABON veya Ealonia bölgeyi keşfetmek, kuzey canavarları öldürün … genellikle arzu her şeyi yapabilirsiniz.

Darkness Dalga ortalama gündelik aksiyon RPG değildir. Her adımda size meydan okuyacak masif karanlık ve cesur fantezi dünyasını sunan hardcore eski okul RPG başlıkları hayranları için özel olarak tasarlanmıştır. Narr dünyası Karanlık Magic tarafından bozuktur ve bu kötü niyetli sapma ücretsiz arazi için elinizden geleni yapmak zorunda kalacak.

En RPG başlıkları görünmez duvarlarla bunu kısıtlayan, keşfetmek için çok sınırlı alan sunarken, ya da sadece çeşitli tasarım çözümleri ile, Karanlığın Dalga yerde dolaşmaya olanak sağlar ve bunu yapmak için istedikleri zaman. Tabii ki oyunu bitirmek kadar size komplo sıkı yolunu ve tam araştırıyor takip edebilirsiniz veya, Narr her bit ve köşe keşfetmek onlar için çeşitli NPC, tam yan görevler karşılamak ve tehlikeli canavarlar mücadele edebilirsiniz. WOD oyun 70 + saat sunuyor.

Yani bir kılıç wielding bir karakter oluşturarak oyuna başlamak için karar, ama fark bir süre sonra kılıç şey gerçekten değil. Karanlığın Dalga olmadan, RPG afinitelere sığmayan bir karakter sınıfını seçerek bir hata yaptım bile, güçlü bir arbede / değişmekteydi ve / veya sihirli bir karakter değişmekteydi olabilir anlamına gelir, birleştirmek ve farklı karakter sınıfları deneme sağlar Gerek baştan Oyuna başlamak için. WoD sınırlamaları olmadan, birleştirmek keşfetmek ve istediğiniz ancak karakter sınıfları ile deneme sağlar. Ama yine de aklında RPG temellerini tutmak, böylece oyun kesinlikle size meydan okuyacak, çünkü sağlam ve anlamlı karakterleri oluşturmak için denemek için tavsiye edilir.

Wave of Darkness indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.