Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wargame Red Dragon Nation Pack Israel indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Wargame Red Dragon Nation Pack Israel indir

Wargame Red Dragon Nation Pack Israel indir İsrail en çok oynanan deste herhangi birine karşı durmak için Tzahal mümkün hale silah ve araçlar geniş bir yelpazede getirerek, tek başına bir millet olarak oynanabilir. Efsanevi Merkava tankı ailesi, İsrail’in yerli tasarımları birçok birine ek olarak, ordu da ağır ithalat birimleri değiştirilmiş özellikleri. Bunlar İngiliz Centurion, Amerikan M60s, Fransız Mirages III ve V yanı sıra Sovyet T-55 ve PT-76 dahil – önceki savaşlardan kurtarılabilir.

State-of-the-art silah bilenler Makmat, bir 2. Dünya Savaşı Sherman tank üzerine monte edilmiş büyük bir kendinden tahrikli ağır 160mm havan keyfine varacaksınız; canavarca Çok Namlulu Roket Sistemi MAR-290 Centurion şasi üzerinde olduğu; veya Sholef, gururla bir ağır zırhlı Merkava şasi üzerine Fin silah montaj.

Gerçekten çok yönlü, Tzahal komple piyade liste ve keşif ve uzun menzilli damage etkili tanksavar güdümlü füze tasarımları üzerinde eğilir. Onlar, Spike, MAPATS ve Lahat birimlerinin yanı sıra ünlü Nemrut füze sayesinde çok hassas bir şekilde grev edebiliyoruz. Tzahal ayrıca zemin saldırıları desteklemek için böyle Lahatut ve Tzefa helikopterleri olarak uçakların kullanımını yapar.
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 06 EKİM 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Wargame Red Dragon Nation Pack Israel indir BENZER İÇERİKLER
Wargame Red Dragon Nation Pack Israel indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.