Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

War for the Overworld Crucible indir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

War for the Overworld Crucible indir – Full

War for the Overworld Crucible indir – Full Bir çöküş içinde olduğunuzu hissediyor musunuz? Altın adamlar için sonsuz araştırmalarda kötü adamların monoton bir şekilde koparılması ve biraz daha iyi bot çifti mi? Merak etmeye başladın … kahraman gerçekten senin çağrın mı? Overworld için savaşa hoş geldiniz!

Overworld Savaşı, RTS ve Tanrı Oyun türlerinin favori özelliklerini kullanan bir Zindan Yönetimi Oyunu. Aether’e uzun süre devam ettirilmiş, çok güçlü, kötü niyetli bir Yardımcı oynuyorsunuz. Rakipsiz karanlık güç ve kanlı fethi doyumsuz bir arzuyla, bir kez daha ortaya çıkıp kendi alanınızı geri kazanacaksınız!

Yokluğunda, Yer Dünyası yolunu kaybetti. Kötü cinayetten gelen sessiz emekliliğinde güçlü ve cesaretle büyüyen Aşırı Dünyalı İmparatorluğunun zayıf ve korkuyordu. Zindanı yeraltı dünyasının topraklarından ve taşlarından çıkarın ve sizin için çalışmak ve savaşmak için sayısız yaratıkları salonlarınıza çekmek için düzinelerce benzersiz oda oluşturun.

Sadık takipçilerinize ek olarak, hırsızlığa uğramamış salonlarınızı ihlal etmeye cüret eden şüphe çekmeyen iyi Hero’yu (veya rakip Hükümdarı) dövmek için yıkıcı büyüler ve güçlü ritüelleriniz var. Eşsiz karanlık güçleriniz ve kana susamış minionların güçlü ordusu ile, Yerüstü Dünyanız için savaşınız için hazırsınız!
Temel Özellikler
Zindanınızı Oluşturun – Kazılan ve Overworld’un altındaki zindanınızı inşa edin. Mizanpajını uygun gördüğünüz gibi tasarlayın, her biri benzersiz bir kullanım ve amaç taşıyan çok çeşitli odalarla dolu bir yeraltı kalesi yaratın.

Evil Is Back – sayısız yıl Aether sürüklenen sonra derin bir uykuda uyandırdı bir alt katman olarak oynayın. Bu bölge çeşitli düşmanlara ev sahipliği yapar – Overworld’in egemenliği için mücadele ederken hem Kahramanlar hem de Underlords yolunuza çıkacaktır

Vahşin Damarları – Oyun boyunca ilerlerken 60’dan fazla oda, büyü, iksir, ritüel, savunma ve Kötülük damarlarındaki yapılardan seçim yapın. Overworld’u ele geçirmek için kullanabileceğiniz olası bir damar kombinasyonları bol miktarı vardır. Kendi benzersiz lezzetinizi yaratın!

Alanınızı Güçlendirin – Alanınızı istila edenlere karşı savunmak ve onları yok etmek için duvarlarınızda çok çeşitli savunma sistemi oluşturun.

Zırhınızı güçlendirmek, düşman kuvvetlerini yönlendirmek, Micropiglets ile taşkın koridorları açmak için kutsal olmayan sihirbazını çağırın ya da kafa köpek kahramanını iç kısımları bir şofben içine sokun.

Zarar gören Ritüelleri Özgürleştirin – Düşmanlarınızı cezalandırın ya da kendi güçlerinizi oyunun değişen Ritüelleri ile güçlendirin, böylece bir undead ordu yükselterek, tüm zindanınızı anında güçlendirmek için her şeyi yapabilirsiniz.

Komuta Güçlü Minions – 20 dakikadan fazla süredir arama bekliyor ve talep ettikleri tüm yaratık konforlarını onlara sağlıyorsanız, afişiniz altında çalışmaya ve savaşmaya devam edecektir.

Overworld’ü Conquer – Kairos Realm’de tam egemenlik için savaşırken, Overworld İmparatoruna karşı karşıya kalan bir uzun metraj kampanyasını çalın

Rakibinizi yok et – Çatışmada rakip Underlords’lara veya dört oyuncuya kadar olan Multiplayer maçlarına katılın.

Challenge Ruthless AI – Bir arkadaşınızla takım kurun veya yalnız uçun ve Çatışmada veya Çok Oyunculuda devastifiye gelişmiş AI Rakiplerine meydan okuyun!

Underworld’ü Şekillendirin – Map Editor’da tamamen yeni Çatışma, Senaryo, Sandbox ve Multiplayer seviyeleri oluşturun ve bunları Steam Atölyesi’nden diğer Alt Görevlilerle paylaşın!

Metreninizi Test Edin – Prototip Yaşam Biçimi modunun eldivenini çalıştırın ve düşman dalgalarına karşı yüksek puanın üstesinden gelip gidemeyeceğinize bakın

War for the Overworld Crucible indir – Full BENZER İÇERİKLER
War for the Overworld Crucible indir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.