Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Vendetta Curse of Raven’s Cry indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Vendetta Curse of Raven’s Cry torrent full indir

Vendetta Curse of Raven’s Cry pc torrent full indir, Christopher Raven ailesi vahşice “Şeytan” Scranton ve onun kana susamış çetesi, Şeytan Tines Neville tarafından öldürüldü beri yıllar oldu. Orphaned ve elini eksik, Christopher Marcus, hemşireler sağlık geri Christopher ve onun kanatları altına onu alır eski bir köle ve rom yapımcısı tarafından kurtarılır.

Yüreğinde siyah acı ile büyüyor, Christopher Şeytan Tines Port Royal yarısını battı canavarca depremde kaybolduğunda ondan çalındı ​​intikam durmadan düşünceli, rom ve şiddet onun iblisleri boğulur. Acımasız bir dize ve çok tanıdık cinayetler meydana geldiğinde, intikam için Christopher şansı onun kavramak içinde aniden. Neville ve Tines geri döndü, ve yeryüzünde hiçbir şey kafalarını iddia gelen Christopher duracaktır.
GAMEPLAY
Vendetta: Raven Cry Curse heyecanlı deniz savaşları ve keşif hızlı tempolu kılıç birleştiren bir üçüncü şahıs, açık dünya aksiyon-RPG. Korkulan korsan Christopher Raven rolünü üstlenecek ve Kaptan Neville Scranton ve aileni öldüren erkekler üzerinde intikam almak. Yağma, yelken, ateş ve sayısız misyonlar ve yan görevler yolumuzu bıçak ve karadan veya denizden yayılan Batı Antilles keşfedebilirsiniz. El, senin mürettebat almak beceri ve gemi yükseltme ve arkadaşlarınız ve düşmanlar sizinle nasıl etkileşimde etkileyen vahşet veya merhamet ya ün, kazanmak. Her seçim bir bedeli vardır, ve kararları nihai intikam yakın getirecektir. Bozulmamış ruhunla getting size kalmıştır.
ÖZELLİKLER
Bir Brutal Dünya: misyon ve yan görevler düzinelerce 18. yüzyılda Karayip yayılmıştır. Korsanlar ile enfekte karanlık ve fırtınalı denizlere ölümcül yaban hayatı ile tarama beyaz kumlu plajları, dünya sizin savaş olduğunu.
Know Your Enemy: renkli karakterler Yüzlerce sizi bekliyor; Eğer, yağma öldürmek ve çarpıcı adalar arasında yolunuzu yağma olarak korsan çeteleri, yamyamlar, hükümet hizip ve hatta vahşi yaban hayatı tüm engel.
Sizin kasasına doldurun: Kapsamlı bir ekonomik sistem çeşitli şekillerde servet yapmak için izin verir; bir av seferi için ormanlarda kayıp hazine, yerel limanlarda ticari mal, kumar meyhane ya da baş arayın.
Sadece Güçlü Survive: Yeni saldırılar ve tarak öğrenmek ve korkutucu kanca ile tandem tarihsel olarak doğru ateşli ve bıçakların onlarca kullanmak için beceri ağacı yükseltin.
Deniz belası: mürettebat ve yelken seçmenize. Gemilerin çok çeşitli satın alınan ve yükseltilmiş ve farklı mühimmat türleri stratejik yağma için düşman gemileri sakat ya da okyanusun dibine onları patlama için izin olabilir.
Her Seçiminiz Fiyatı Has: ün sistemi çevrenizdeki dünyayı etkilemeye sağlar; Size sonra gelecek, ya da düşmanlarınızı manipüle ve birbirlerine karşı onları açarken merhamet olanların yüzleri güldürdü saf vahşet için bir itibar kazanmak.

Vendetta Curse of Raven’s Cry indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.