Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

TY the Tasmanian Tiger indir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

TY the Tasmanian Tiger indir – Full

TY the Tasmanian Tiger indir – Full Klasik oyunun bu remastered versiyonu, TY Tasmanian Tiger‘da Australian Outback’in vahşilerini keşfetmeye hazır mısınız?

TY’i bir maceranın bir RIPPER’inde AİLE’NİN DREAMING’ten kurtarmak amacıyla serbest bırakın ve nefrarlı kötü dehayı BOSS CASS’ın memelileri gıda zincirinin üstünden kaldırmasını durdurun.
Göreviniz konusu ile alakalı size yardımcı olmak amacıyla BEAUT bir bumerang cephanesi, keskin dişler ve birkaç arkadaşının yardımı var!

Bu yüzden bir galah olmayın – baş aşağı gidin ve bir vakit CORKER var! GÜZELLİK, BOTTLER, BONZA!

Avustralya Okyanusunun 17 düzeyini eski okul 3D platforming zaferinde keşfedin
Frostyrang, Flamerang ve kuvvetli Doomerang dahil olmak üzere 13 değişik bumerang
Geliştirilmiş grafikler; Güncel gölgeler, yansımalar, HD çözünürlükleri ve 60fps de dahil olmak üzere
Başarılar ve afişler amacıyla buharlı pişirme entegrasyonu

İyi günler dostum! Bazı şeyler birtakım durumlarda biraz baş karıştırıcı olabilir, bu yüzden neler olduğunu hatırlatmama izin ver …
Siz Tazmanya Kaplanlarının sonuncusu olan TY’siniz. Bir Bilbies ailesi doğrulusunda gündeme getirildiğinde, gerçek ana-babalarınızı belirsiz bir şekilde hatırlayabilirsiniz. Hep başka Tassie Kaplanlarının çok evvelce öldüğünü düşünürdün.

Ama sonra Bunyip Yaşça büyük olan sizi buldu ve ailenin hayatta olduğunu söyledi, fakat Rüya’da sıkıştı. Şimdi atlarınızı tutun … üzülmeyin … biraz maceraya kalsanız, o bölgeye sıkışmış olmadıklarını görüyorsunuz!
Görüyorsun, Outback’in derinlerinde, Rüya amacıyla bir kapı olan glowy portalı bir şey var. Ve o portalın etrafında beş eski mistik tılsımcının yattığı birtakım oymalar var. Şimdi, tek yapmanız gereken beş Talısman’ı bulmak, onları oymalara koymak ve Rüya amacıyla portal açılacaktır!

Şimdi, çorapta bir kurbağa gibi çıkmadan evvelce, şu ufak bir sorun var. Görüyorsunuz ki, kötü cadılar bayramı – Boss Cass – Talismans’tan da sonra. Evet. Bu patron Cass. Ailenizi Dreaming’e sıkıştıracak olan kişi, okul idare kuruluna bütün et pastalarını tuck dükkanlarından kaldırmasını söylemişti. Ve onu bir megalomanyaktan yeterli duruma getirdiğini düşünmüyorsanız, aynı vakitte Bilby arkadaşlarınızdan bir sürü kafesin hepsini outback’in tamamında sıkışmış … gecikmiş kütüphane kitaplarıyla alakalı bir şey … Her neyse, açmak dilerseniz Portalda, onu ve adamlarını Talismans’a dövmek mecburiyetinde kalacaksınız!

Merak etme, yalnız olmayacaksın! Yol boyunca, size yardımcı olması amacıyla bir sürü arkadaşınız olacak, ben de dahil – eski dostun Maurie. Şimdi, pirinç takılara geçelim, Talismanları bulalım ve ailenizi kurtaralım!

TY the Tasmanian Tiger indir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.