Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Two Worlds II 2017 İndir

Two Worlds II – Call of the Tenebrae İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Two Worlds II – Call of the Tenebrae dlc indir

Two Worlds II 2017 Bu paketimizde Oyunun Full sürümünü siz degerli torrentabi kulanıcılarımıza sunuyoruz. Sağlam yeni zırh, güçlü yeni silahlar, yepyeni yerler bulun ve Antaloor’un gizli sırlarını ortaya çıkarmak için yaptığınız araştırmada korkunç yeni bir yarışla savaşın. Yeni kristalleri kullanın, silahlarınızı ve zırhınızı geliştirin, genişletilmiş simya sistemi ile yeni iksirler hazırlayın ve yeni düşmanlar ve patron karakterleri ile savaşın. Yeni savaş teknikleri ve düşman davranışları sizi tahmin etmenizi sağlayacak ve yeni keşif yerleri sizi bekliyor, perili mezarlıklar ve kriptlerden kısır düşmanlarla kaplı koyu ormanlara ve bataklığa batırmaya kadar.

Antaloor halkının kaderi dengede asılı durur ve kazıklar hiç bu kadar yüksek olmamıştı. Vatandaşlarına karşı hain planı ortaya çıkarın ve Antaloor’u çekirdeği haline getirecek güçlü sırrını keşfedin. İki Dünya’ya hoşgeldiniz!
ÖZELLİKLER:
Yeni bir motor yükseltmesi, Antaloor’un ve onun sakinlerinin güzelliğini daha önce hiç olmadığı gibi gösterecek! Çarpıcı yeni yerler, son derece ayrıntılı yeni düşmanlar ve müttefikler ve güzel yeni efektler!

Sayısız yan görevler ve opsiyonel misyonlara ek olarak Two Worlds evrendeki yeni bir maceraya birkaç saatlik heyecanlı oyun oynuyor.
Saldırgan odaklı olmanıza bakılmaksızın, yeni, son derece stilize edilmiş zırh ve silahlar sizi bekliyor. Eksen, maces, hançer, kılıç ve mızraklar geniş bir çeşitlilik arasından seçim yapın; ayrıca büyülü mağaralar, yaylar ve oklar, tüfek ve yayvan gibi menzilli silahlar arasından seçim yapın.
Yeni silah ve zırh arttıran kristaller geniş bir yelpazede karaya dağılmış durumda, onları keşfetmek için cesur bir araştırmacı bekliyor, silahlarınıza yeni yetenekler ve özellikler veriyor.
Yeni tonikler ve iksirleri bir araya getiren yeni malzemeler ve tekniklerle yenilenen ve geliştirilmiş simya sistemine oyuncuya saldırgan, savunma amaçlı ve yenilenebilir iksirler için yeni seçenekler verin.
Takımadaları daha önce hiç olmadığı gibi keşfedin; Yürüyen ölülerle sürünen kriptolardan ve bataklıklardan, genişleyen köylere, ticaret karakollarına ve eşkıya kamplarına kadar yeni yerler araştırın.
Sıçan ve insan arasında The Chosen adında korkunç bir haç olan yepyeni bir yarışın tanıtılması, yalnızca kendilerinden gelen motifleri ve istekleri ile. Antaloor’un kapanmadan önce aralarında kimin arkadaşı ve düşman olduğunu öğrenmelisin!
Vahşice yeni patronlar, dikkatli korunan zayıf yönlerini keşfedip kullandıklarında her biri hızlı el ve hızlı düşünme gerektirir.
Yeni düşman taktikleri ve stratejileri, saldırılarınızı kontrol etmenize ve korumayı zorlamana neden olarak tahmin yapmanızı sağlar.
İki Dünyalı evrende arkadaşlarınız ve düşmanlarınızın yeni ve eski olan orijinal, heyecan verici yeni bir hikaye ilavesi.
Bir saatlik tüm yeni müzik eşliğinde epik bir soundtrack, artı bir dizi yeni ses efekti ve tematik müzik.

ANA OYUN DAHİLDİR. Two Worlds II Full 2017

 


OS: Windows Vista, 7, 8,10
Processor: Intel or AMD Dual Core CPU with 2.0 GHz
Memory: 4 GB or more
Graphics: Radeon HD, Geforce 8800GT (Shader 3.0 and 512 MB RAM)
DirectX®: DirectX 9.0c or OpenGL
Hard Drive: 8 GB
Sound: DirectX compatible Stereo Sound Card
Other: Broadband Internet connection, Two Worlds II Main Game
OS: Windows 7, 8, 8.1 or 10
Processor: Intel/AMD Multi-Core CPU
Memory: 8 GB or more
Graphics: Radeon HD, Geforce 8800GT (Shader 3.0 and 512 MB RAM)
DirectX®: DirectX 11 or OpenGL
Hard Drive: 8 GB
Sound: Sound Card mit 5.1 support
Other: Broadband Internet connection, Two Worlds II Main Game

Two Worlds II – Call of the Tenebrae İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.