Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

TransOcean 2 Rivals indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

TransOcean 2 Rivals indir

TransOcean 2 Rivals indir Hayalinizdeki pc gemicilik simülatörü oyununu buldunuz kendi gemicilik şirketinizin patronu olarak yeni bir mücadeleyle karşı karşıyasınız: Uluslararası rekabet epey sertleşti ve en kazançlı sözleşmeleri elde etme mücadelesi daha yeni başladı. Rakiplerinizi dünyanın okyanuslarından silip sürmeyi ve gemicilik şirketinizi küresel başarı ve üne kavuşturmayı başarabilecek misiniz?
Oyun

TransOcean 2: Rivals, başarılı iş simülasyonu TransOcean’ın ikinci bölümü, üç tek oyunculu modda – Senaryo, Sonsuz Oyun ve Yarışma – ya da arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz heyecan verici, rekabet dolu çok oyunculu modda günlerce sürecek eğlenceli bir oyun sunar.

Yeni kurduğunuz gemicilik şirketinizle 60 limandan birinden, TransOcean 2: Rivals’taki en küçük gemi türü olan eski püskü ikmal gemilerinden oluşan küçük bir filoyla kariyerinizi başlatın. Limanınızı akıllıca seçin ve ilk paranızı kazanmak için ilk sözleşmelerinizi yakın limanlarda tamamlayın. İşinizi aklınızı kullanarak gerçekleştirin, seyahatlerinizi öngörüyle planlayın ve petrol fiyatı ve rakip şirketler gibi dış faktörleri hafife almayın. Bu şekilde filonuzu yavaşça büyütecek ve bütün dünyada iştirakler kuracaksınız. Bütün mücadelelerin üstesinden gelebilecek misiniz?

Her türden malı etkileyen canlı bir ekonomi sistemi, TransOcean 2: Rivals’ta makroekonomik mücadelelerle de karşı karşıya gelmenizi garantiler. Tankerler, Konteyner Gemileri ve Dökme Yük Gemilerinden oluşan üç gemi türü, size uzmanlaşmanız ve şirketinizi zirveye taşımak için çok daha fazla seçenek sunar. Rakiplerinizle mücadele edip kendi küresel işletmenizi geliştirin.

Tek oyunculu modda kendinize çok özel bir mücadele oluşturabilirsiniz: Şilepler greve gittiklerinde ve işler zorlaştığında gemilerinizi doğrudan çeşitli 3D ortamlarında yönlendirin. Küçük ve büyük gemilerinizi zarar görmeden liman havzasından geçirebilir misiniz?
Senaryo

Zaten yıllar önce başarıya ulaştınız. O pişkin yatırımcıya borcunuzu ödediniz ve dünya çapındaki en başarılı armatör oldunuz. Ama sonra bir şeyler ters gitti! Gemicilik imparatorluğunuz çöktü ve dahası eski danışmanınız ve dostunuz Hiram T. Witherspoon hapse atıldı. Şimdiyse Alaska’da bir köpek kızağı sürücüsü olarak bir münzevi hayatı yaşıyorsunuz. Ne var ki Hiram’a yardım edip düşmanınız Lydia Blythe-Smith’in planlarını engelleme arzunuz sizi dünya limanlarına geri döndürüyor.

Eski ve yeni rakiplerinizi sindirip eskisi gibi başarılı bir armatör olmak için gerekenlere sahip misiniz? Çünkü ancak o zaman Lydia Blythe-Smith’in saldırılarına kesinlikle son verebilirsiniz.
Senaryo Özellikleri:
Oyuncuyu oyunun mekaniğine yavaş yavaş aşina kılan 6 heyecanlı bölüm
Her bölümde farklı üç madalya, yeniden oynanabilirliği büyük ölçüde artırıyor
Eski tanıdıklarla tekrar buluşup yenileriyle tanışırken acımasız rakiplerle boy ölçüşün
Ayrıca bütün tek oyunculu modlarda: Sürükleyici bir 3D mini oyunda gemilerinizi kendiniz yönlendirin
Çok Oyunculu Mod

Çok oyunculu modda maksimum 7 gerçek rakiple oynayabilirsiniz. Ve rakiplerinizin önünde kalmak için de gerçek bir stratejik beceriye ihtiyacınız olacak. Rakiplerinizden artarak gelen baskıyla fırsatlarınızın da arttığını göreceksiniz: Farklı bölgelerde ekonomik hakimiyet için savaşın veya rakiplerinize zarar vermek için sabotaj faaliyetlerine katılın. Ama dikkatli düşünün: Rakipleriniz buna sakin sakin katlanmayacaklar.

Tek bir oyun, Zafer Puanları kazanmak için tanımlanan görevleri tamamlamanız gereken birkaç tura bölünmüştür. Oyunun sonunda en fazla Zafer Puanı elde eden oyuncu kazanır. Zafer Puanı kriterleri bir oyunun başında her zaman rastgele tanımlanır. Bir oyunun süresini manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Bu, hiçbir zaman baskın ve en iyi bir strateji olmadığı anlamına gelirken her oyun yeni mücadeleler yaratır. Bir oyunda en çok parayı kazandığınız için Zafer Puanı alırken bir başkasında en modern gemiye sahip olduğunuz için ödülü alabilirsiniz belki de. Bütün mücadeleleri kazanıp rakiplerinizi yenebilecek misiniz?
Çok Oyunculu Mod Özellikleri:
Gerçek zamanlı olarak en fazla 7 oyuncuyla oynayın
Her oyunun başında rastgele belirlenen farklı Zafer Puanı kriterleri her deneyimi eşsiz kılar
Bol olası oyun stratejileri değişken oturumlar yaratır
Can alıcı anda başa geçmek için rakiplerinizi sabote edin
Her oyunun uzunluğu tanımlanabilir ve 2 saate kadar sürebilir

TransOcean 2: Rivals, Deck 13 Hamburg tarafından başarılı oyun TransOcean: The Shipping Company’nin devamı olarak geliştirilmiştir ve iş stratejisi oyuncuları, simülasyon hayranları ve büyük kargo gemilerine hayran herkes arasında büyük bir popülariteye sahiptir.
Özellikler:
Üç farklı oyun modu: Zorlayıcı Senaryo, sakin Sonsuz Oyun ve AI rakiplerine karşı Yarışma modu
Tek oyunculu modda popüler 3D mini oyun: Kendi geminizin dümeninde gemiyi bazı epey zorlu durumlardan geçirin
Çok Oyunculu modda diğer oyuncularla yarışın ve Zafer Puanları kazanmak için en iyi stratejiyi kullanın
Rakip oyuncuları sabote edin
TransOcean: The Shipping Company oyunun yaratıcıları Deck 13 Hamburg tarafından geliştirildi
Yeni gemi ve kargo türleri: Konteyner gemileri, Tankerler ve Dökme Yük gemileri. Her birinin eşsiz güçlü ve zayıf yanları mevcut
Geniş bir yelpazedeki yükseltmelerle gemilerinizi iyileştirin
Bütün kıtalarda 60’tan fazla liman
Harika bir orkestral müzik
Filonuzu genişletin ve en büyük gemileri satın alın
Kendinize yeni ve dinamik mücadeleler belirleyin ve en iyi armatör olun
TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 10 Mayıs 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

TransOcean 2 Rivals indir BENZER İÇERİKLER
TransOcean 2 Rivals indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.