Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Toy Soldiers War Chest indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Toy Soldiers War Chest indir

Toy Soldiers War Chest indirSavaş Göğüs: Toy Soldiers ile çocukluk iyi günler yaşayın! Strateji savunma ve eylem oyun Bu hızlı tempolu tarz-bükme mix dört benzersiz oyuncak hizipler getiriyor. Stratejik seviyeden Kurşun kuleleri yerleştirerek ve yükseltme veya saldırıların sunmak için birim ve kahramanlar doğrudan komut alır. 19 benzersiz haritalar dört oyuncuya kadar destekleyen, eğlenceli multiplayer modları master, dört orduları fethetmek için ve yeni sorunlar, yeni Haftalık Savaş Modu, Toy Soldiers her yedi gün eklenmektedir: Savaş Göğüs sizin için daha geri gelmesini sağlayacak!

Kaiser Starbright, Phantom ve Karanlık Lord Orduları
Farklı güçlü, oyun stilleri ve kişilikleri ile komuta dört farklı orduları her bulunmaktadır. Kaiser onun disiplinli Dünya Savaşı sırasında Alman kuvvetleri ile döner ve Starbright gökkuşağı Unicorns, oyuncak ayılar ve periler onu sevimli ordusunu getiriyor. Yelpazenin diğer tarafında Karanlık Lord, erkek, canavarlar, ejderhalar ve yapılan bir doğaüstü hizip komutları bir rezil taktik olduğunu. Gelecekte yağıyor, Phantom ve onun Hayalet Firma gerilla savaşı sanatında çok yetenekli ve ölümcül teknoloji ile silahlı vardır.

Haftalık Savaşı
Savaş her hafta eklenen yeni bir meydan okuma haritaları ile devam ediyor. Yedi gün içinde beş görevleri tamamlamak ve bu her türlü büyüyen ordu kurmak için yeni birimler, yükseltmeleri ve para birimi olarak ödüller kazanın.

Multiplayer çarpınız
Isıtmalı 1v1 rekabet arkadaşlarınızın orduları üzerinde alarak multiplayer öğrenin. Döner oyuncak kutusunu korumak ve en iyi saldırı için farklı düşman dalgaları hazırlanıyor alın. Bunun yerine senin bestie ile katılmak ve yeni 2v2 modunda oyuncakların diğer takımların almak istiyorsanız, bir oyun günü planı!

Kooperatif ve Kanepe Oyna
Ana kampanyanın herhangi oynamak için bir arkadaşı ile takım, haftalık savaş, hayatta kalma, ya da çok oyunculu birlikte now! Aynı konsolda bölünmüş ekran oynamak veya arkadaşlarınızı davet ve online olarak oynayabilirsiniz.

Toy Soldiers War Chest indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.