Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Toukiden Kiwami indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Toukiden Kiwami indir

Toukiden Kiwami indir“Toukiden: Kiwami” oyuncular bir Slayer benzersiz yetenekleri sahip rolünü üstlenirler ve yıkımdan insanlığı kurtarmak için ONI savaş bir av aksiyon oyunu.
Bu büyük ONI yenmek için, oyuncular, sever delmek ve Hedefli Destruction Sistemi kullanılarak Oni parçalarını ezmek için birlikte grup!
Kadar 4 oyuncu için Multiplayer desteklenir.

Sever! Pierce! Crush! -Targeted Destruction Sistemi
Karşılaşacak Oni oyuncuların bazıları insan birçok kez boyutu vardır. Bu sadece saldırarak daha ihtiyaç yenebilmek. Oyuncular, Oni vücudundan bir parça sever delmek ve sonra onu yok etmek için onu ezmek gerekir. dost Slayers arasındaki bıçak ya da yay ve işbirliğinin uygun kullanımı başarılı bir şekilde ONI yenmek için tek yoldur!

Japonya’nın Geçmişin Heroes Spirits (Mitama)
Oni dayak, bunlar Mitama denilen ruhları esir bırakınız. Bunlar Mitama silah ikamet almak ve Slayer Oni karşı kullanılmak üzere bazı özel güçleri kilidini yardımcı olabilir. Kendi özgün donanım oluşturma keyfini yetki ve oyuncuların geniş bir yelpazede bulunmaktadır. Ayrıca, zaman içinde bu 300 Mitama her toplamak için onları eğlenceli hale özel gösterim ve ses ile birlikte gelir.

Orijinal Bir Dünya Japon tarihinin boyalı
Hikaye Oni gücüyle zaman ve mekan içinde ayrı belirlenen bir dünyada yer almaktadır. Oyuncu Utakata adında bir Slayer köyünde bir çaylak Slayer olarak başlar ve eski günlerinden erken Şogunluğu kadar süreler özelliklerini gösterir alanlarda ONI savaşır.

Arkadaşlar ve Müttefikler
Etrafında Utakata köyün gazileri Slayers olan bu yeni çaylak var göstermek için. Ouka, kuruluşta hiç eşit bir kılıç ustası olmak üzere bu savaşçılar, rehberlik ve ONI savaş olarak birlikte oyuncu yetiştirmek ve insan ırkını kurtaracak.

Toukiden Kiwami indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.