Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Total War WARHAMMER 2 İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Total War WARHAMMER 2 PC FULL indir

Total War: WARHAMMER II Türkçe destekli bir oyundur. Bin yıl önce, Kaos istilası ile kuşatılmış, Yüksek Elf mages’inin bir konseyi geniş ve arse bir girdap oluşturmuştur. Amacı, dünyadaki bir Rüzgâr Rüzgârını çekmek için bir okyanus boşaltırken Daemonic ordularını Kaos Bölgesine geri döndürmekti. Şimdi Büyük Vorteks kayıyor ve dünya yine yıkımın eşiğinde duruyor.

Güçlü güçler, avluyu iyileştirmek ve felaketten kaçmak için hareket ediyorlar. Ancak diğerleri kendi acı amaçları için korkunç enerjilerini kullanmaya çalışırlar. Yarış devam ediyor ve dünyanın kaderi galip geldi.

Ulthuan’ın Defansörü Prens Tyrion, Yüksek Elfleri, vorteksin kendi kıtasının üstünde ilerledikçe dengelemek için umutsuz çabalarında yönlendirir.

Slann Mage-Priest Mazdamundi, palyaçon tahtının üstüne Lizardria’nın savaş alanlarını Lustria’dan kuzeye doğru fırlarlarken yönlendirir. Yaşlıların yöntemleri hakim olsa da, tufanların önlenmesi konusunda niyetlidir.

Cadı Kral Malekith ve sadist Dark Elf orduları Naggaroth ve labirenti Black Arks’tan kovdu. Vortekste büyük zayıflık ve ölümünde büyük bir fırsat tadı.

Bu arada, dördüncü gizli bir yarış, sebepleri, uğursuz parseller ve entrikalar tarafından örtülür. Vahiy için zaman yakın …

Dört yarış, dört sonuç, tek bir hedef: Büyük Vorteksin kontrolü, iyi ya da kötü.

Total War ™ Hakkında: WARHAMMER® II:

Üçlü üçlü ve ödül kazanan Toplam Savaş’ın devamı olan WARHAMMER, Total War: WARHAMMER II, oyunculara Lustria, Ulthuan, Naggaroth ve Southlands’ın geniş kıtalarından geçen nefes kesici yeni bir anlatım kampanyası getiriyor. Büyük Vorteks Kampanyası, kesin ve iklimsel bir oyun sonucuna varmak için adımlar atıyor, bugüne kadar herhangi bir Total War ünvanının aksine bir deneyim.

Warhammer Fantasy Battles dünyasındaki 4 ikonik ırkta 8 efsanevi efendiden biri olarak oynayan oyuncular, diğer ırkların ilerlemesini engelleyen Büyük Vorteks’i dengelemek ya da bozmak için bir dizi güçlü astronomi ritüeli gerçekleştirmek zorundadırlar. Her Efsanevi Lord’un coğrafi başlangıç ​​noktası benzersizdir ve her yarış, benzersiz kampanya mekaniği, anlatı, savaş yöntemleri, ordu, canavarlar, Lores of Magic, efsanevi karakterler ve şaşırtıcı yeni savaş alanı bombardıman yetenekleri ile kendine özgü yeni bir oyun stili sunar.

TR İLK TORRENT ABİ Çıkış Tarihi: 28 Eylül 2017


MINIMUM:
OS: Windows 7 64Bit
Processor: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
Memory: 3 GB RAM
Graphics: (DirectX 11) AMD Radeon HD 5770 1024MB | NVIDIA GTS 450 1024MB | Intel HD4000 @720P
DirectX: Version 11
Storage: 35 GB available space
Additional Notes: *PC Integrated graphics chipsets require 4 GB RAM, e.g. Intel HD series.

RECOMMENDED:
OS: Windows 7/8.1/10 64Bit
Processor: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: (DirectX 11) AMD Radeon R9 270X 2048MB | NVIDIA GeForce GTX 760 2048MB @1080P
DirectX: Version 11
Storage: 35 GB available space

Total War WARHAMMER 2 İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.