Overlord: Fellowship of Evil İndir

Overlord: Fellowship of Evil İndir

Ödüllü senarist Rhianna Pratchett tarafından uyarlanan eser Overlord: Fellowship of Evil ismiyle bilgisayar oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Birbirinden farklı karakterler ile yolunuza çıkan birçok düşmanı temizlemeye çalışacaksınız. İyi eğlenceler dileriz.

Minecraft: Story Mode İndir

Minecraft: Story Mode İndir

Minecraft oyununun hikaye modu eksik dediler, adamlar yapmış 🙂 Piksel piksel oyunlara birde hikaye eklendiğini düşünün. Klasik minecraft oyununu belirli bir altyapıya bağlı olarak oynamak isterseniz sizler için ideal olacaktır. İyi eğlenceler dileriz.

Armikrog indir

Armikrog indir

Tamamen kilden oluşan dünyasıyla Armikrog, diğer adventure oyunlarından sıyrılmayı başarıyor. Stop-motion tekniğiyle oluştulan bu yapım oyunculara gerçekten farklı bir deneyim sunuyor. Yapımda Tommynaut adında bir karakterin bilmediği bir gezegeni keşfetmesine tanıklık ediyoruz. Bu macerasında karakterin kör köpeği Beak-Beak de bize eşlik ediyor. Armikrog (Güncelleme 2.1.0.2) (GOG) indir

ZombieZoid Zenith indir

ZombieZoid Zenith indir

Macera,Aksiyon,Eğlence ve fantastik bir dünyada yer almak için hazır olun.Zombi istilasına karşı ZombieZoid Zenith ile meydan okuyun.

Jotun İndir

Jotun İndir

İskandinav mitolojisinde yer alan Jotun, el ile çizilen ve bir hikaye ile özdeşleştirilen aksiyon-keşif oyunudur. Bu oyun türünde karşınıza envai çeşit kahraman ve eşsiz yaratıklar çıkacak. Jotun oyununda vereceğiniz mücadelede ise sizi zorlayacak türden engeller bulunuyor. Eğer aksiyonu ve bu dünyay keşfetme duygusunu barındırıyorsanız Jotun ideal bir türdür. Çıkış Tarihi : 29 Eylül 2015