Rocket League Revenge of the Battle-Cars

Rocket League Revenge of the Battle-Cars

Firma demişki ‘yok arkadaş bu aksiyon bize yetmez’ … Aslında oyunun içerisinde ciddi bir kaos ortamı olmasına rağmen dışarıdan sadece araba futbolu olarak görülmesi farkındalık yaratmıştır. Firma ise bu durumu göz önünde bulundurarak savaş araçlarını oyuna dahil etmiştir. Not : Bu bir ek pakettir.

The Witcher 3: Wild Hunt – Hearts of Stone

The Witcher 3: Wild Hunt – Hearts of Stone

Oyunu çalıştırmak için The Witcher 3 Wild Hunt isimli ana oyunun bilgisayarınızda kurulu olması gerekir. Not: The Witcher 3: Wild Hunt – Hearts of Stone bir ek pakettir. İçerisinde ana oyun bulunmamaktadır.

Cities Skylines: After Dark

Cities Skylines: After Dark

Cities: Skylines klasik şehir kurma simülasyonu serisinin modern bir versiyonu. Oyun gerçek bir şehri yaratıp idare etmenin heyecanını ve zorluklarını yaşatabilmek için bir taraftan şehir kurma tecrübesinin oturmuş yapısını korurken bir taraftan da yeni oynanış elementleri sunarak bu tecrübeyi geliştiriyor. Oyunda Cities in Motion markasının yapımcılarının hazırladığı tam teşekküllü bir ulaşım sistemi bulunuyor. Ayrıca oyunu […]

Farm Expert 2016 – Fruit Company

Farm Expert 2016 – Fruit Company

Çiftçilik oyunları arasında bu yılki performansı ile ön plana çıkan Farm Expert, bu kez renkli bir ek paket ile aramıza katıldı. Meyve üretimi ve ticaretini yapabileceğiniz bu ek pakette sizleri bekleyen onlarca sürpriz var. Farm Expert oyunu ile siz de profesyonel bir çiftçi olabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Total War: ATTILA – Empires of Sand Culture Pack

Total War: ATTILA – Empires of Sand Culture Pack

Total War: ATTILA – Kum İmparatorlukları Kültür Paketi Kum İmparatorlukları Kültür Paketi Total War™: ATTILA’ya üç yeni oynanabilir taraf ve yeni din özellikleri ekliyor. – Benzersiz birimleri olan yeni taraflar: Aksum, Himyar ve Tanukhidler. – Yeni senaryo mekaniği. – Yeni ordu mekaniği. – Yeni din özellikleri. Aksum, Himyar ve Tanukhidler; Tek Oyunculu veya Çok Oyunculu […]