Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Toren indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Lemma indir

Lemma indir
Lemma indir
Toren, Brezilyalı indie geliştirici Swordtales ilk macera oyunu gizemli, zamansız dünya deneyimi. Siz amacınıza bulmak için bir hauntingly yalnız yolculuğa (Toren olarak da bilinir) kuleye tırmanmaya kaderinde, Moonchild vardır. Siz bulmaca çözmek ve size özgürlük bulmak için iradeyle bu güzel, ama hain ortamın üstüne, tırmanmak için mücadele gibi canavarlar bakmalıdır.

Öğrenme ve Yürütülme A Journey – Hikaye hayatının her öğrenme deneyimi ve faz için yeni mekaniği ve zorlukları yaratarak yetiştirilen kadına sadece bebekten yaş edecek karakter ilerledikçe. O bulmak için keşfetmek için yeni alanlara erişim ve yeni öğeler sağlayan yaptığı gibi ek olarak, kulenin içinde Hayat Ağacı büyür.

Şiir Hayat – getirdi Toren sembolizm dolu bir evrende karanlık fantezi hikaye vardır. gizemli, fantastik bir atmosfer ödüllü sanat tasarımı ve orijinal skor ile taşınır. Yolculuk Eğer Toren arkasındaki hikaye ve gerçek kökenini ortaya şiir kaydırıldığını, keşfedeceksiniz izlerken ve onun amacını keşfetmek Moonchild yardımcı gibi.

Zengin Puzzle Çözme – Oyunun her aşaması oyuncu için yeni ve giderek daha ölümcül zorluklar özellikleri: önlemek ve tehlikeli yaratıklar saldırıları hayatta ve sonunda sona patronu yenerek nasıl, çevresel bulmaca çözme.

Toren indir BENZER İÇERİKLER
Toren indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.