Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Tony Hawk’s Pro Skater 5 xbox one

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Tony Hawk’s Pro Skater 5 pc indir

Tony Hawk’s Pro Skater 5 pc indir

Tony Hawk’s Pro Skater 5 pc torrent indir, xbox 360, ps3, xbox one

2002 en THPS4 yana ilk özgün Pro Skater oyunu – – Tony Hawk Tony Hawk Pro Skater 5 video oyunu kaykay sahnesi bu yılın sonlarına dönüyor bugün ortaya çıktı.

Yeni bir Tony Hawk eserlerinde olduğu ipuçları bir dizi ile sağlanan sırasında uzun bir streç sonra, yayıncı Activision düpedüz böyle bir oyun 2015 son Kasım gelişme olduğunu doğruladı. Hawk sonra o ay yeni bir Pro Skater olarak oyun tarif sonra, şimdi nihayet, Game Informer nezaket ilk resmi detayları (ve adı) var.

Pro Skater adına dolayısıyla dönüş – – Robomodo, Tony Hawk Ride, Shred ve Pro Skater HD sorumlu stüdyo tarafından geliştirilen, oyun Tony Hawk serisinin ilk biliniyordu tarzı alır ve bazı yeni kırışıklıkları tanıttı. Bu güç-up ve mermi çeşit çekmenizi sağlar en azından bir misyon özgü yeteneğini içerir.

Her iki rekabetçi ve işbirliği, bu misyonlar aracılığıyla ya online kendi veya oynamak mümkün olacak. Karakteriniz ve ilerleme ve geriye Oyun Informer olarak geçişi açıklayan ile oyun, online ve offline bölümleri arasında hareket ettirilebilir “sorunsuz”. Oyuncular aynı zamanda online paylaşılabilir paten parkları tasarlamak mümkün olacak.

Geçmiş oyunlarından Patenciler sahnenin yeni üyeleri ile birlikte dönecektir; Şahin, Nyjah Huston, Aaron Homoki, Ishod Wair Riley Hawk (Tony Hawk oğlu), Lizzie Armanto, Chris Cole, David Gonzalez, Leticia Bufoni ve Andrew Reynolds tüm dahil edilmesi doğrulandı.

Pro Skater 5 PS3 ile, yıl sonundan önce PS4 ve Xbox One çıkacak ve Xbox 360 sürümleri bundan sonra bir noktada geliyor. Daha fazla bilgi Game Informer Haziran sayısında mevcuttur.

Tony Hawk’s Pro Skater 5 xbox one YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.