Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Tom Clancys Splinter Cell Anthology indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Tom Clancys Splinter Cell Anthology indir

Tom Clancys Splinter Cell Anthology indirTom Clancy Splinter Cell® Blacklist ™ Deluxe Edition ile birlikte gelen tüm temel silahlar, araçlar ve Sam Fisher olmak ve tırmanan Kara tehditleri durdurmak için vites. Iki bonus misyon ve beş ikramiye takım elbise, zırh yükseltmeleri ve silah ile, saldırıları durdurmak için hazır olacak!
İçerik Kapsar:

High Power DLC Paketi:
AC S12 Av Tüfeği
GC36C Assault Rifle
MP5-10 SMG
PP-19 Black Market SMG
USP45 Tabanca

Vatan DLC Paketi:
Tek oyunculu ve çok oyunculu co-op görevleri: Ölü Sahil ve Milyarder Yacht.
Uyku Gaz Civata ile Taktik Crossbow
Üst Kademe Suit, tek oyunculu hikayesi için 4E Eclipse Suit
Altın, Amber & White Sonar Gözlükler
Özel Mercs & casus Cilt
Ve dahası!

Bonus takım elbise, silah ve vites:
Herhangi bir oyun stili için dört güçlü silah: VSS Sniper Rifle, M1014 Shotgun, 416 Saldırı Tüfeği ve F40 Tabanca.
Üç gelişmiş savaş kıyafetleri: Elite Dijital Ghillie Suit, Casus Suit ve Mercs vs Spies için paralı Suit.
Üç zırh aksesuarlar: Hayalet Boots, Zırhlı Boots ve Taktik Eldivenler.
Amerika Birleşik Devletleri dünya çapında ülkelerin üçte ikisinde askeri varlığı vardır ve bazıları yeterli oldu. ABD çıkarlarına saldırı tırmanan bir ölümcül geri sayım – kendilerini Mühendisleri çağıran terörist bir grup terör ültimatom Blacklist denir başlatmak.
Temel Özellikler
Kısıtlamalar olmadan İşlet
Sam geri onun taktik elbiseli ve gözlüklü, ve o her zamankinden daha ölümcül ve çevik. Zamana karşı o yarışları bu yıkıcı tehdidin arkasında kim olduğunu bulmak için gibi Blacklist durdurmak için ne gerekiyorsa yapmaya özgürlüğü Verilen Sam ABD şehirlere egzotik uçar.

Sizin Oyna Stil Sahibi
Yeni yönler keşfetmek aksiyon ve macera alemlerine kucaklamak ise Splinter Cell Blacklist, franchise gizli kökleri üzerine inşa edilmiştir. Oyuncular kendi kişisel oyun stillerini tanımlayabilir ve bu seçimler için ödüllendirilir.
Hayalet oyuncuları tespit edilmemiş kalmasını istiyorlar.
Assault oyuncular içgüdülerine güveniyor ve bir durumla başa çıkmak için darbe frontal.
Panter oyuncuları en verimli ve sessiz bir şekilde ölümcül arayın.

Ticaret Araçları
Yeni gadget’lar gibi kullanarak Mühendisler aşağı çekmek
yükseltilmiş Yılan Cam ve Mikro-trirotor Uçağı olarak. Splinter Cell Blacklist da Sticky Shocker ve acımasız, kavisli karambit bıçak gibi fan sık geri getiriyor. In Motion Öldürme işaretleme ve bir sıvı hareket birden fazla düşman yürüterek cerrahi hassasiyetle grev oyuncuyu izin verirken gizli Hayranları, kaçırmaya ve düşmanları taşımak için Sam’in sinsi yeteneklerini en iyi şekilde mutlu olacak.

Yeni Echelon kurmak
Sam yepyeni bir Echelon birimi inşa ediyor; ekibi, onun yol. Anna “Grim” Grimsdottir onun teknik operasyon yöneticisi, CIA elemanı Isaac Briggs ek ateş gücü getiriyor ve ikamet korsan Charlie Cole mürettebatı dışarı yuvarlar. 4. Echelon yeniden amaçlı gizli uçağı, Paladin gemiye sınırsız kaynaklar ve ileri teknoloji ile tam bir mobil operasyonlar birimidir.

Bir Tam Entegre Deneyimi Enjoy
Sam ve ekibi Stratejik Misyon Arabirimi (SMI) gerçek zamanlı sayesinde terör saldırılarının farkındayız. SMI 4. Echelon ise hareket halindeyken misyon hedefleri hakkında veri almanızı sağlar. SMI, oyuncular oyuncuların tamamen özelleştirmek ve Sam, onun uymak, gözlük, silah, Paladin ve çok daha fazlası yükseltmek için izin veren evrensel bir oyun ekonomisi sisteminin yararlanabilirsiniz.

Mercs Returns vs Spies
Mercs vs Casuslar geri asimetrik oyun bir yeni üstlenmek olduğunu. Oyuncular 4 takımlarda karşı karşıya mümkün olacak tüm yaratırken onların çok kendi kapsamlı özelleştirme elemanları aracılığıyla playstyles göre Spy ya da Merc. Mercs deneyim vs orijinal Klasik Spies de hayranları için uzun zamandır beklenen geri dönüş yapar.

KOOP
Anlatı Sam ve Briggs ile derinleşti olarak SMI ile, çizgiler tek bir kampanya ile KOOP arasında bulanık. Oyun para kazanın ve Grim, Briggs, Charlie ve Kobin tarafından atanan uzman misyonlar üzerinden ek silah ya da araçlar kilidini.

Tom Clancys Splinter Cell Anthology indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.