Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 


Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 indir

Ubisoft imzalı yapım, ülkemize Tiglon tarafından getiriliyor.

HAVA HARP EVOLVED ETTİ.
Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 indir
Yani sana sahip. Ultra-gizli H.A.W.X. bir üyesi olarak 2 filo, sen seçilmiş birkaç gerçekten elit biri vardır. Sen bilenmiş refleksleri, kanama-teknoloji ve ultra-gelişmiş uçağı kullanacak – onların varlığı birçok hükümet tarafından reddedildi – gökyüzü hakim.

Sen dünyanın en iyi savaş uçakları her nüans mastering bunu yapacağız. Sen, fark edilmeden düşman topraklarına kayma bir sarsılan darbeyi ve o bir yanıt çağırabilir önce kaçacak. Daha sonra bir darbe vurma it dalaşı için yakın onu çizmek, uzaktan düşmanı kırıp için üstün teknolojisini kullanacak. Ve başarıyla gece baskınlar, hava yakıt ikmali ve daha fazlası yürütmek için çelik sinir kullanacaktır.

Sen profesyonellik, beceri ve erdirmek ölümcül bütün yapacağız. Eğer H.A.W.X. üyesi Çünkü 2. ve en iyi askeri biri dünyanın bildiği havacılar.

Temel Özellikler
PROTOTİP TEKNOLOJİSİ İLE düşmanları harap
Yarının en iyi savaş uçakları tarafından teslim üstün teknoloji ve ezici ateş gücü şaşırtıcı bir dizi komuta tüm yeteneklerinizi kullanın. Ultra-gizli Geliştirilmiş Gerçeklik Sistemi itme yeteneği vectored F-35 yıllardan itibaren, yalnızca seçilmiş birkaç mevcut deneysel teknoloji paketi ile gökyüzünü yanar edeceğiz.
HAVA HARP SONRAKİ SEVİYEYE GETİRDİ
Elit taktik havacı olarak Fly:
Yakın menzilli dogfights kafa kafaya gitmek
Çıkar ve üsleri ve taşıyıcılar karaya
Gece hassas bombalama yoluyla Sweat
Yukarıdaki sessiz İHA o zamanki grevi kullanarak hedefleri izlemek
Misyonlar ortasında hava-hava yakıt ikmali kullanın
YARININ VE SAVAŞ İÇİN yakın ve kişisel GET
Topu kendi uçağını shreds olarak düşmanın gölgelik paramparça bakın. Eğer yakın havai kükreme gibi lazer güdümlü bomba gürleyen etkisini hissedin. Savaş hoş olmayabilir, ama emin etkileyici görünüyor.
DÜNYANIN EN ÜNLÜ Lokalizasyonlarda YUKARIDAKİ SİZİN cesaretini kanıtlamak
Hint Okyanusu’na Arctic Circle dan Basra Körfezi’ne Moskova itibaren, gerçek yüksek çözünürlüklü GeoEye ™ ticari uydu görüntüleri gerçekçilik şaşırtıcı bir derecede sağlar.
Çevrimiçi Gereği

Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.