Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Tinertia PC indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Tinertia PC indir

Tinertia PC indir2016 pc oyunları
Hardcore Platforming: Hayır Jump Düğme
Tinertia Quake gibi eğlenceli, Sonic gibi hız ve dinamik, hassas kontroller öncül üzerine inşa Roketli platforming olduğunu. , Bağımlılık Yapıcı, şaşırtıcı ve zorlu, Tinertia onların popo tekmeleme sırasında oyuncuların güldürüyor.

Weldon, bir roketatar ile donatılmış küçük ama olağanüstü robot olarak oynayabilirsiniz. Weldon ıssız bir gezegende mahsur ve kötü ARC tarafından saldırı altında olduğunu. Usta roket-jumping için ivme kontrol etmek ve ölümcül engellerin üzerinden Weldon asansör, robo-patronlar depar ve sonuçta gezegenden kaçmak için.
Özellikler
Roket Atlama: hayır atlama düğmesi ve cephane sonsuz kaynağı kullanan bu Platformer roket atlar ve hızlandırılmış hızlarını kontrol etmek için fizik tabanlı oyun hakim.
Yedi Ortamları: gelişmiş, sanayileşmiş gezegen çapında Gezi değişen kamera açıları sayesinde bu tür Gecekondu, Fabrika Dünyası, Kanalizasyon ve daha fazlası gibi keşfedilmemiş ortamları keşfetmek için.
Robo-Bosses: destansı bir savaş için her dünya sonunda ölümcül patronları Yüz.
65+ Zorlu Seviyeleri: yedi farklı ortamlarda fazla 65 seviyeleri arasında Seyahat Weldon gezegenin yüzeyine ulaşmasını ve ARC kaçmasına yardım etmek.
Hız çalışır ve Roket Zorluklar (Par): Hız tamamlama zaman liderler sıralaması kazanmak için her ortam aracılığıyla çalıştırmak.
Patron Mücadelesi: Tinertia liderler bir yer kazanmak için sadece bir hayatla Weldon yolculuğa karşı karşıya her patron alın.
Liderler ve Replay Sistemi: Tinertia liderler bir yer kazanmak için Hız-Çalıştır veya YOLO oyun modları oynamak ve Replay modunda destansı çalışır izleyebilirsiniz.
Replay Kamera: Replay modunda kamera açısı, zoom, ve hız kontrol edin. Slow-mo yakın aramaları ve epik anlarını!
Yakında
Hayalet çalıştırır: Oyuncular her seviye için en / en iyi defa seçin ve hayalet çalışır çeşitli kendilerini meydan okuyabilirsiniz.
Unlockable Skins: Böyle Önemsiz Weldon, Ninja Weldon, Stunna Weldon ve daha fazlası gibi benzersiz derileri kilidini açmak için Saat veya Par madalya alın.

Tinertia PC indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.