Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Tidal Affair Before The Storm indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Tidal Affair Before The Storm torrent indir

Tidal Affair Before The Storm torrent indir, Genel gizli temel prensipleri olmaya devam ederken, Gelgit Affair size farklı düşünmeye zorlar yeni mekaniği sunmaktadır. Aksine, geleneksel silahlara alçalma daha, oyuncular düşman işlemek ve uzak yoldan onları yönlendirmek gerekir.

Manisha güçlü değildir. Onun mücadele becerileri ancak, o kolaylıkla onu düşmanın tam kontrol altına almak mümkün, dipsiz olabilir. O sahip sınırlamaya rağmen, bu derinlik oluşturur ve kullanmak için oyuncular için olasılığı yepyeni bir dünya açılır!

Sen şemsiye iyi bir tanıtıcı olması iyidir, ama onlara eşlik yamalar daha iyi yapar! Yamalar ile yaratıcı olsun! Yamalar ev sahibi düşmanları üzerinde onları büyük bir avantaj sağlıyor büyük bir destek veriyor!

Gelgit Affair durdurmak ve objektif almanın en zeki yöntemi düşünmeye zorlar. Sadece kontrol için herhangi bir düşman toplama yerine, oyun koyar her koşulda en iyi sonucu verir en iyi düşman bulmak gerekir!
 
Aziz Charlotte, bu sıkıcı bir an bulmak nadirdir bir yer adı verilen bir adada demirledi. Tuzakları ve tehlikeli düşmanları ile dolu, bu ada her zaman diken üstünde olmak oyuncuları zorlar. Oyuncular odağı ve keskin tutmak gerekiyor!

90 ‘çıkan oyunlar ilham alarak. Bir zaman Fırtına farklı olduğu önce. O bir yolculuğa alır gibi kahramanı izlerini takip edin!
 
Fırtına (üç takım) ilk önce taksit final maçında Tidal Affair gelmek ne tanıtır. Üçleme, her taksitte her (Tidal Affair için) yönelik bir özellik ekler bir prolog olduğunu. Fırtına Alter Tides dünyasına tanıttı önce

Tidal Affair Before The Storm indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.