Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Theme Park Studio indir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Theme Park Studio indir – Full

Theme Park Studio indir – Full Theme Park Studio, oyuncuların kendi tasarımlarının çarpıcı eğlence parklarını tasarlamasına, kurmasına ve yaşamanıza olanak tanıyan güçlü bir araçlar paketi. Oyuncular hayal edebileceklerini inşa edebilir ve başkalarının yaşayabilmesi için çevrimiçi olarak paylaşabilirler.

Theme Park Studio, Steam Workshop entegrasyonunu içerir. Artık, programdan çıkmadan topluluk tarafından inşa edilen Parklar, Sürprizler, Özel Manzara ve Çevre kitaplıklarına göz atabilirsiniz. Yaratılışlarınızı doğrudan Theme Park Studio’dan yüklemek için yeni bir ‘Yayınla’ özelliği de var.

‘Parka Girin’ özelliği, oyuncuların topluluk inşa edilmiş parklardan sanal tur almalarına izin vererek yeni bir boyut kazandırıyor. Oyuncular bardak altlığı, düz sürmek, Go Karts ve daha pek çok şey yapabilirler. Vive, Oculus Rift ve OSVR için VR desteği ile sanal park deneyimi tamamen yeni bir seviyeye taşınmaktadır.

Zengin araç setimizi kullanarak, oyuncular arazilerini şekillendirerek, göller, nehirler oluşturarak ve şövalyeler ve dağlar yetiştirerek başlıyor. Daha sonra açma kapısı ayarlanır ve yollar kolay yollu aletlerle yerleştirilir. Burada sıralı veya keskin kenarlar yok, sadece düzensiz şekilde kavisli yollar hazırlanıyor. Bir düğmeyi tıklatarak, çitler oluşturulur, merdivenler oluşturulur ve ağaçlar prosedürel olarak yerleştirilir. Şimdi bazı gezintiler yapmanın zamanı geldi. Koster kombinasyonu hem kolay hem de esnektir. Koster rayları kıvrılabilir, bükülebilir ve akla gelebilecek neredeyse her tasarıma şekil verilebilir. Frenler, hızlandırıcılar, tüneller ekleyin veya bir yanardağ gibi özel bir kafesle parmak bağırın. Neyin ortaya çıkabileceğine neredeyse hiç sınır yoktur. Prefabrike şablon parçaları da yardımcılar olarak sunulmaktadır. Batwing veya kobra rulosu eklemek ister misiniz? Simgeyi tıklamanız yeterlidir ve tüm güçler tüm kullanım kolaylığı ile bir araya getirilir.

Theme Park Studio indir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.