Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Vanishing of Ethan Carter indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

The Vanishing of Ethan Carter PC indir

The Vanishing of Ethan Carter PC torrent indir
The Vanishing of Ethan Carter pc 2015 Ethan Carter Ufuk tamamen araştırma ve keşif odaklanan bir first-person hikaye odaklı gizem oyunudur. Bu hiçbir tür dövüş ya da patlamalar içeriyor. Bizim oyun herhangi bir yara izi bırakır, biz bunları görmek mümkün olmayacaktır umuyoruz.

Paul Prospero, Ethan Carter rahatsız edici bir mektup alır bir gizli fikirli dedektif gibi oyun oynamak. Ölümcül bir tehlike içinde çocuğu olan gerçekleştiren Paul şeyler o hayal daha kötü olduğu ortaya çıkar Red Creek Vadisi’nin Ethan evinde geldi. Ethan Paul hızla içine bakarak değer sadece yerel bir cinayet olmayabilir discerns acımasız cinayet, sonrasında kayboldu.

Yirminci yüzyılın garip kurgu (ve ürkütücü diğer masalları) esinlenerek, Ethan Carter Ufuk anlamlı oyunlarda sürükleyici hikaye gelişmeye amaçlamaktadır. Bir özel dedektif ve epeyce zihinsel sorunlar bulunuyor olsa da, Ethan Carter Ufuk özellikle bulmaca basmış oyun değil. Bizim odak atmosferi, ruh ve bizim karakterlerin temel insanlık üzerindedir.

Yine, keşifler kendi başına veya sizin yardımınız olmadan olmaz. Ölü ve gözlem kendi güçleri ile iletişim edememek Paul doğaüstü beceri hem kullanarak, cesetlerin bir iz arkasındaki gizemi keşfedeceksiniz, Kızıl deresi vadisinde gizlenen karanlık antik kuvvet kökleri ve kaderi Eksik çocuk.
Temel Özellikler
Keşfetmek ve neredeyse fotogerçekçi ortamlar sağlar devrimci fotogrametri teknolojisinin kullanımı ile oluşturulan Kızıl deresi vadisinde, güzel ama uğursuz dünya ile etkileşim.
Ölülerle iletişim kurmak ve onlar Ethan’ın ortadan kaybolması arkasındaki gerçeği bir araya getirmek yardımcı ipuçları toplamak için nasıl öldüğünü bakın – ve ailesinin kaderi.
Doğrusal olmayan bir şekilde deneyim, hamuru, özel göz ve korku kurgu zevkler gibi Raymond Chandler, Algernon Blackwood, Stefan Grabinski ve HP Lovecraft gibi yazarlar esinlenerek hepsi birleştiren bir hikaye.
Kendi şartlarda ve kendi hızda soruşturma. Oyunda birkaç korkutucu bit olmasına rağmen, oyuncular sedatif gerek olacaktır. Bizim oyun rutubetli huzursuzluk hakkında terör hakkında daha az ve daha fazladır.Powered by torrent-oyunindir.com

The Vanishing of Ethan Carter indir BENZER İÇERİKLER
The Vanishing of Ethan Carter indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.