Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Song of Seven Chapter One indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

The Song of Seven Chapter One indir

The Song of Seven Chapter One indir Seven Şarkı tek bir oyuncu üçüncü kişi macera oyunu. Çevre / envanter bazlı bulmaca çözün anlamlı konuşma meşgul ve gizem dolu bir dünya keşfetmek.

TAHKİYELİ

Karanlık efsane Pria, bir kurtarıcı için umutsuz bir güzel ve mistik dünyasına tehdit uyandırdı. alemin dengesini geri yüklemek için, kahramanca kaderi yüz onun sakin köy dışında Kiba, bir utangaç çocuk, girişim yardım gerekir. Bu unforgettably epik tek oyuncu macera uzak toprakları ve form ittifaklar keşfetmek ise heyecanlı bulmaca çözmek için arayış için öğeleri toplayın!

Pria yemyeşil dünyası kabile kavgalar, kayıp geçmişleri, coğrafi uç ve, her şeyden önce, hayatta kalmak için ihtiyaç tarafından parçalanmış bir toplum gizleyen. Bu insanların hepsi arasında daha derin olan gölge eşsiz ve arazi üzerinde yeniden büyüyen bir karanlık gücün anlatan eski bir efsaneyi gizli-yatıyor. o kahramanlık ve dostluk inanılmaz masalı bu kötülüğü yenmek için yaş geliyor Kiba, Kami denilen uykulu bir kasaba basit bir çocuk katılın. Seven Şarkısı, mevcut 17 Mayıs, Steam 2016: Bu üçüncü kişi bulmaca macera Aydınlanmış Oyun amiral gemisi serisinin galası temsil eder.

Birinci Bölüm: Overture.
Güçlü bir fırtına sadece Kami Köyü üzerinden yırtılmış olup, belki sonsuza dek Wakefield değişim getirdi. Kiba, bizim kahraman, o önemli bir arkadaşı karşılamak ve gizemli dünyasında belirsiz bir arayış başlayacağız kent güvenliği geçmiş nihayet girişimler. Onun dünyasında karanlık bir kuvvet karşısında geldiğinde, hayatta kalmak için gerekenlere sahip olacak? Şimdi oynamak ve öğrenmek!

ŞİRKET

Aydınlanmış Oyunları oyuncularımız için bir düşünceli, zenginleştirici, olumlu etkileşimli bir deneyim yaratmak için adamıştır. Bir roman ya da film gibi – biz gerçekten oyun, engellerin aşılmasında akıl kullanarak ve duygusal bağ oluşturarak hayatımıza değer katan inanıyoruz. Biz oyuncular istihbarat saygı ve herkesin deneyimi ile organik öğrenme yeteneğine olduğunu biliyorum.

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 19 Mayıs 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

The Song of Seven Chapter One indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.