Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Solus Project indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

The Solus Project indir

The Solus Project indir, Explore – keşfedilmemiş gezegenin derinliklerini kilidini ve derin aşağıda gömülü sırları keşfedeceksiniz. büyük mağara sistemleri ve mezarların eski defterleri ve 200 sırları üzerinde ortaya çıkarmak.
El işi – keşfetmek için 10 büyük bütünüyle el işi seviyeleri. Keşfedin ve 5 adalar ve 5 büyük mezar / mağaralar üzerinden yol bulmaca.
Atmosfer – atmosfer zengin ortam tamamen dinamiktir. Bir uzaylı, gece ve gündüz döngüsü ve böylece sıcaklık, rüzgar, nem, iklim üzerindeki bulut kapsama etkisi ve her şeyi hesaplayan bir dinamik hava sistemi. Bu okyanus akıntılarını işler. Bitkiler iklim cevap. Fırtınalar oluşturur. Depremler olur.
yüzeyin altında gömülü karanlık sırları aşırı iklim, tornado, fırtına, göktaşları, yıldırım hayatta ve en az değil – Survive.

Doğrusal – oyun bir başlangıç ​​ve sonu vardır. Bu 10 büyük düzeyleri ile singleplayer macera olduğunu.
Sizin Zamandan Ölçek istediğiniz gibi oyun. yabancı bir gezegende rahatlatıcı bir yürüyüş için bir süper sert deneyim gidin. Aslında bile eski okul konsol tarzı dolandırıcı olabilir. Bu zaman, senin deneyim.
Just For You – Küçük hand holding. Hiçbir belirgin düşmanları. Bu sadece sensin. Tüm kendiniz yalnız.
Eski okul – 10, 20 yıl önce oyunların düşkün anıları? Ee yapıyor muyuz. Karmaşık düzey düzenleri. gizli alanların düzinelerce. Tuşlar kapı kilidini. Yeraltı ortamlar. A ~ tuşu oyun konsolu açın.
Keşif – Yüzlerce ve şeylerin yüzlerce vardır dünyada gizlenmiş bulmak için. Gizli alanlarda modern “gelecek nesil düzeyleri” boyutu. Tavşan deliği ne kadar derin gider?
Bulmacalar – Puzzle bizim başlıkları Unmechanical ve top gibi, yabancı bir uygarlığın bıraktığı çevresel bulmacalar yolumuzu.
GEZEGEN
Dünya – Gliese-6143-C uçsuz bucaksız okyanusta kaplı sert ve çorak bir gezegen vardır. Gün -30 ° C altında 45 üzerinde C / 113F ve geceleri / F vardır.
Takımadaları – mağaralar bir sistem aracılığıyla onları ve bağlı arasında sığ bir deniz ile 5 adaları. sonraki bir adaya seyahat etmek bu karanlık mağaralar geçmelidir.
Wreckage – Eğer geldiği uzay varışta düştü ve onun enkaz dünya çapında dağınık. Bul ve ek kaynak bulmak için enkaz siteleri bulun.
Mezarları – Megalitik mezarları her yerinde vardır. Açıkçası ilk akıllı varlık değildi bu gezegende ayak olması. Kim önce burada oldu? Nereye gittiler? Ne oluyor

The Solus Project indir BENZER İÇERİKLER
The Solus Project indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.