Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Red Solstice indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

The Red Solstice pc indir

The Red Solstice torrent oyun

Kırmızı Solstice tek oyuncu oynatılamaz veya kooperatif online multiplayer kadar 8 oyuncu ile Mars’ta uzak bir gelecekte geçen bir taktik, takım tabanlı hayatta kalma oyunu.

Büyük haritalar, tesadüf hedefleri üzerinde serbestçe dolaşmak ve koltuğun kenarına tutmak sürpriz olaylar ile başa çıkmak.

Survive ve gerekli yoluyla fethetmek. Güçlü her zaman alın. Yeni silah ve yeteneklerini kilidini Level up. Fırtına hayatta kalmaya çalışın.
Temel özellikler
Take the Lead: Sorun komutları ve zekâsı ve Tharsis ve metruk Konutlarda yolumuzu outgun olarak arkadaşlarınız için yol işaretleri ve hedefleri belirlemek.
Birlikte, Your Way oyna: 8 oyunculu co-op desteği ile oynamak benzersiz yetenekleri ve özellikleri ile 8 ayrı özelleştirilebilir sınıflardan biri, her biri.
Odd İşler: işareti yapmak sadece bir saat ile rastgele oluşturulmuş olayların bir saldırı takımları. Bölge savunma alma tedarik itibaren, öldürmek için düşman ve tamamlamak için hedeflerin asla kısa değilsin.
Kazanmak ve bilgi: deneyim puanı kazanmak ve yeni yetenekler ve sınıflar açmak için öldür. Çok daha fazla kuleleri, lansman bombası, set tuzakları ve daha fazlası, dağıtmak, müttefik Heal.
Taktik Single-Player: Kendi Play ve tatmin edici bir tek oyuncu kampanyası ile bir takım yol ve eylem yavaşlatan yaparken komutları sağlayan Kırmızı Gündönümü Taktik Modu kullanarak düzeylerde geniş bir yelpazede aracılığıyla takım yol.
Oyun DEĞİL boyunca, Adam: Öldürme kolay değildir. Birden modları, haritalar ve zorluklar anlatılmamış Mars dehşet geri götürmek ve her zaman daha güçlü olsun. Hatta helak olursa.

The Red Solstice indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.