Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Mims Beginning indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

The Mims Beginning indir

The Mims Beginning indir Bu stratejik tanrı gibi video oyununda Mims ile bir yolculuğa alarak gizemli ve mistik deneyim. sırları ve çok daha fazlası ortaya, geleceği tahmin, canavarlar mücadele, ilahi PSI güçler, doğal afetler karşısında zaferi kullanmak, yapılar, bitki örtüsü, cins hayvanlar oluşturun kölelerinin ilgileneceğim. kendi epik macera galaksi onlar yolculuk olarak Mims üzerinde kurşun varsayalım!

MIMS BAŞINDAN HAKKINDA:

“Mims Beginning” kozmik bir mizah dozu ile bir tanrı gibi bir strateji oyunudur. Hikaye bilinmeyen bir uzay ve zaman içinde gerçekleşir. Bu galaksi içinde efsanevi yüzen adalar sıradışı ve tehlikeli yaratıklar her türlü barınak vermek. Oyun fantezi ve bilimkurgu türlerinin öğelerini bir araya getiriyor.

sırları ve çok daha fazlası ortaya, geleceği tahmin, canavarlar mücadele, ilahi PSI güçler, doğal afetler karşısında zaferi kullanın, ilginç yapıları, bitki örtüsü, cins hayvanlar Build kölelerinin ilgileneceğim. kendi epik macera galaksi onlar yolculuk olarak Mims üzerinde kurşun varsayalım!

onların galaksiler arası yolculuk Mims bir asteroid tarafından vuruluyor sırasında – kendi uzay enkaz düşürüldü ve mürettebat sürprizler kendi payına yakın gezegenler, üzerine tahliye etmek zorunda.

Oyuncunun amacı, diğerlerinin yanı sıra, uzay gemisi onarmak için gerekli çeşitli görevleri yapmaktır. Eğer düzgün yeni koloniler genişleterek başlar. Her görev kazazedelerin izole grupların kendi kaderini yüz farklı bir gezegende, üzerinde yer almaktadır.

Oyun oyun sayısız öğeleri birleştiren: Sizin sömürgeciler oyuncu tarafından verilen emir olmadan görevlerini hakkında olacak, kendi zamanlarının çoğunu hareket. Ancak, basit komutlar ihraç ederek bunları doğrudan kontrol edebilirsiniz.

koloninin lideri olarak yaşadıkları fauna ve florasını gezegenin yanı sıra çevreyi değiştirerek, emrinde psionic güce sahiptir.
Oyunun ana odak genişleyen ve koloni savunmak yatıyor. Her bina veya tesis yerleştirme sayıları yine oyun bir ışık strateji türünün içine daha düşüyor.

koloninin hayatta kalma ve gelişme için çok önemli temel kaynak enerjidir. Ayrıca Mims ‘canlılık esastır – altyapı düzgün işleyişini sürdürmek için, hem de işi yaparken kullandı. Extractor işlenen özel meyvelerden, sırayla, elde edilen – canlılık Bio Kütle kullanarak jeneratörler elde edilir. enerjinin bir kısmı da Rüzgar Türbini yerleştirme düzeltmek için rüzgar akış sayesinde elde edilebilir.

Mims tarafından gerçekleştirilen görevler koloninin genişleme ve meyve ve hayvan kokusu ile çekti çeşitli ve tehlikeli yaratıklara karşı bir koruma olarak Mims hareket Bio fruits.Some toplayıp içermelidir.

Mims ‘bilgi onları meyve farklı türde beslenen hayvanların cins sağlar. Yetiştirilen hayvanlar yerli kabileleri ile işlem gören ve koloninin daha da genişlemesi temel kristaller için değiştirilebilir.

hayvanlar için meyve büyümek için, Mims aynı zamanda etrafında meyve fırlatır bitki patlayan gibi çeşitli bitki türlerinden gelen tohumlarını ekmeye gerekir. ekim tohumlar için iyi siteleri seçerken buna bir stratejik unsuru vardır.

Akıllı bir lider, böylece tüm gezegen üzerinde meyve aşırı saçılma kaçınarak, kendi çıkarları için haritanın topografya kullanabilir. Kötü bir yerleştirme durumunda, meyve bitki meyve gezegenin kenarından haddeleme nedeniyle kaybetmiş olabilir.

ekinler zamanında hasat için başarısız olursa, onlar yakında değerli bir kaynak kaybına neden uzak çürüyecek.

Ayrıca yeni Psi güçler elde, yeni binalar, bitkiler erişmek, yanı sıra Mims için yeni beceriler icat eder Yol boyunca.

Kötü yönetilen koloni genişlemesi senaryo yeniden almak zorunda kalabilirsiniz, bu durumda sizin gezegende bir kriz ve kaos, neden olabilir.

Hikaye ilerledikçe, Mims kendilerini uzaydan tehditlerine karşı karşıya bulacaksınız. Bunlardan biri sizin sömürgeciler arasında büyük hasara yol açabilir bir meteor fırtına. Sipariş hazırlıklı olmak, size bu tür gelecekteki olayları tahmin etmek sağlayan teknolojiye icat edebilirsiniz.

Mims nihai hedefe ulaşmak için kendi teklif galaksinin çeşitli tehlikeleri hayatta Yardım!

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 19 Mayıs 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

The Mims Beginning indir BENZER İÇERİKLER
The Mims Beginning indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.