Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
The Long Journey Home İndir

The Long Journey Home İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

The Long Journey Home PC indir

The Long Journey Home 2017 RYO, Simülasyon, Strateji Tabanlı bir oyun Kısa bir test uçuşu olması gerekiyordu; Alfa Centauri’ye gidip gelinecek kısa bir uçuş. Ancak insan ırkının ilk deneysel atlayış sürüşünde bir şeyler yanlış gidince uygunsuz bir mürettabat kendinin evrenin yanlış tarafında yalnız, yaralı ve ayrı düşmüş durumda buldu. Geriye dönmenin tek yolu… içinden geçmek.

Sürekli değişen bir evreni keşfet. Soylu Wolphax Şövalyeleri’nden acımasız fikirli Ilitza köle taciri imparatorluğuna garip uzaylılarla ittifaklar oluştur. Araştırmadan arkeoloji ve diplomasiye mürettebatının becerilerini her şeyde geliştir. Sıklıkla istilaya uğrayan evrenin kanunlarını öğren ve bunu sonsuza kadar değiştirmek için sert kararlar al. Dünya’ya dönmek için ne gerekiyorsa yap.

The Long Journey Home, sonsuz uzay özgürlüğünü komutayı sürekli sana bırakan yeni açık görev sistemi ile harmanlamaktadır. Yolda kalmış Glukkt’u isteği üzerine evine taşı ya da yeni köleci dostlarına götür. Herkesle ittifaklar yapmaya çalış ya da umutlarını daha sert yarışlara bağlayıp bir daha sana ihanet etmemelerini dile. Aşama aşama ilerle, zor kararlar ver ve aynı şeyin asla tekrarlanmadığı bir evrende neticeleriyle yaşa.

Bir görev, Sonsuz maceralar.

Yolculuğun seni nereye götürecek?

Ana Özellikler:

Sonsuz Uzay
Klasik ve modern Bilim Kurgu’dan esinlenen canlı, protokollere uygun yaratılmış bir evreni keşfet. Farklı uzaylılarla tanış. Farklı hikâyeler bul. Farklı riskler al. Bunlarla birlikte evrenin sırlarını ve yeni olanakları öğren.

Saklı hikâyeler
Tuzaklar ve hazinelerle dolu uzaylı mezarlarını yağmala. Galaksinin en büyük muharebe turnuvasında yarış. Garip eserler bul ve bunları araştır ve eski iskeletin bir kemik parçası mı yoksa agresif yeni türlerin Kutsal Kasesi mi olduğunu öğrenmek için mürettebatının becerilerini kullan.

Yönetmeye değer bir mürettebat
Her birinde kişiliğin yanı sıra özelliklerin olduğu on uzmandan dördünü seç. Bir tek istatistiklere aldırmadan yolculuktaki hislerini, korkularını, heyecanlarını, endişelerini ve kararlarını paylaştıkça onları tanı. Diğerlerine yardım etmek için becerilerinden en iyi nasıl yararlanılacağını öğren… Ve diğerlerini Eve ulaştırmak çin kimlerin kendini feda edebileceğini de…


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Win 7, 8, 10, 64-bit
İşlemci: 3 GHz Dual Core CPU
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 650 Ti / AMD Radeon HD 7790
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 16 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 11 compatible sound card with latest drivers
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Win 7, 8, 10, 64-bit
İşlemci: 3GHz Quad Core CPU
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 970 / AMD Radeon R9 380
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 16 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 11 compatible sound card with latest drivers

The Long Journey Home İndir BENZER İÇERİKLER
The Long Journey Home İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.