Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Legend of Heroes Trails of Cold Steel II İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

The Legend of Heroes Trails of Cold Steel II indir

Nihon Falcom’un hikayesi efsanesi olan The Legend of Heroes franchise adlı The Sky of the Sky adlı dergide yayınlanan sevilen hayranları ile aynı kıtada yerini alıyor, Cold Steel II’nin Yolları (Japon Sen No Kiseki II), Cold Steel Trails’ın doğrudan bir devamı niteliğini taşıyor. belirleyici çarpışmadan bir ay sonra Erebonia’nın tüm ulusunun kaderini değiştirdi. Yeni geliştirilen “ARCUS” sistemi ile hızlı, taktik dönüşlü savaş, yeni Overdrive modu, hem karada hem de gökyüzünde yeni ulaşım araçları, yeni müttefikler, yeni tehlikeler ve yeni tehlike unsurlarıyla birlikte tüm çan ve ıslıklarla birlikte geri döndü. Rean yorulmadan ülkenin dağılmasına yol açan yanlışların düzeltilmesi için çalıştığı için umut duygusunu yeniledi.
ÖNEMLİ ÖZELLİKLER
Geçmişini Hatırlayan Doğrudan Bir Yaklaşım
Cold Steel’in Açık Kaynaklı Veri’leri, II. Soğuk Yol’u dolaşıyor ve oyuncuların ikramiye kazandırıyor ve en önemlisi, Thors Askeri Akademisinde harcanan zaman içinde ekilen birçok ilişkiyi hatırlıyor ve hikaye boyunca daha kişiselleştirilmiş konuşmalar yapıyor.

Yeni Ulaşım Modlarında Kara ve Göğe Çıkın
Hızlı seyahat sadece artık Trista için değil; kişiselleştirilmiş bir uçak gemisi, oyuncuların hem tanıdıkları hem de yabancı hedefleri hızla seçip almalarına ve arazide biniciliklerin sadece geri dönüş yapmakla kalmamasına izin veriyor, ancak oyuncular şimdi Harita üzerinden hızlı ulaşım için Angelica’nın orjinal bisikletini özelleştirebiliyor ve kullanabiliyorlar.

Bağlantı Sistemi, yeni bir Overdrive Modu ile döner
Müttefiklerle bağlar Combat Link System ile iyileşmeye devam ederek şifa, koruma ve daha fazlasını içeren çeşitli savaş etkileri bir araya getiriyor ve yeni Overdrive modu, bağlantılı karakterlerin yeni stratejik savaş seçenekleri için üst üste üç tur atmasına izin veriyor.

Oyunu Never Before olarak Deneyim
PC sürümüne% 50 daha fazla İngilizce seslendirme satırı eklendi ve konsoldan daha önce oynamış olanlara bile yeni bir deneyim kazandırdı. Bu sürüm için yeni özellikler, ultra geniş açılı en / boy oranı desteği, turbo modu ve oyuncuların Steam’den en yeni kaydetmelerine kadar doğrudan başlatmalarına olanak sağlayan anında bir devam özelliği içermektedir.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 or later
İşlemci: Intel Atom x7-Z8700 2.4 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Shader Model 5 (GeForce 400 / Radeon HD 5000 / Intel post-2012 series)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 19 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 1280×720 / 30 FPS with portable settings
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7 or later
İşlemci: Intel i3 3 GHz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce GTX 770 / Radeon R9 280X
Depolama: 19 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 1920×1080 / 60 FPS with high settings

The Legend of Heroes Trails of Cold Steel II İndir BENZER İÇERİKLER
The Legend of Heroes Trails of Cold Steel II İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.