Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Karters İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

The Karters türkçe indir

The Karters oyuncuların her türlü tam bizim oyun keyfini sağlamak için modlara sahip olması gerektiğini fark, biz oyuncularımız onların kart deneyimi başlamadan bekleyebilirsiniz ne bazı varyasyonları hazırladık bu yüzden. Bir bak!

Eğlenceli Singplayer
Singleplayer deneyimi biz oyuncu her parça geçmesi, sırlarını kilidini ve sadece bir parça çalmak ve en iyi zaman var arkadaşlarınıza göstermek zorunda olduğu zamanlar geri getirmek isteriz gibi bizim için gerçekten önemlidir. Macera ile oynamak ve arcade arkadaşlarınız meydan. Unutmayın, eğer bu pezevenk roket tarafından vurulmadan yorgun eğer bizim hız modunda arkadaş yarış – sadece saf beceri konularda!
Bölünmüş ekran
Bölünmüş ekranda 6 arkadaşınızla oynayın. Daha merrier; eski okul kanepe Partisi o ebedi zafer için arkadaşlarınıza karşı yarış olarak dramatik bir dönüş yapalım. Nostaljiyi bir kez daha tekrar yaşamak için … … mahalledeki rekabeti geri getiriyoruz. Arkadaşlarını getir ve eski günlerin hatırına savaş!

Online Multiplayer
Rekabetçi online multiplayer katılın. Eğer ne alır varsa, tüm dünyaya becerilerini göstermek için tereddüt etmeyin, ama dikkat, en zor test için sürükleyici yeteneğini koyarak olacak! Arkadaşlarını yerel olarak oynayamıyor musun? Onları davet et ve yüreğinle oyna. O arkadaşları evinde mi tutuyorsun? Play split-screen multiplayer online birlikte!

Çeşitli Oyun Modları
Seçim için çok şey var, ancak tüm oyun modları hem singleplayer ve multiplayer, bölünmüş ekran multiplayer ile bile kullanılabilir olduğunu unutmayın! Dodge zehirli varil, yakıt toplamak, gizli mektuplar bulmak ve hatta bir röle yarış arkadaşlarınızla yarış! Bir sürü Oyun Modu, Bu yüzden kesinlikle Karters yapılacak çok şey var!
6 Benzersiz Karakterler
Size karterlerin kararlı kahramanlarını sunmamıza izin verin. Tüm karakterler oynanabilir, her biri kendi sesi ve davranışları ile. Her biri kendi motivasyonu ile yakıt var iyi kart yarışçısı olmak için, rekabet oldukça yoğun alabilirsiniz. Onlar ne dediklerini doğrudur, Karters roster, ama olağanüstü sürüş yetenekleri sahip karakterlerle dolu sık sık göz ardı en önemli faktör her üyenin en kararlı ve rekabetçi bireylerden biridir astoc Adası üzerinde. Gerbil Dergisi de öyle diyor zaten. Macera modunda bir karakter hikayesi tamamlayın ve hem singleplayer ve multiplayer altın deri kilidini!

6 Heyecan Verici Haritalar
Astoc Adası kendi ekosistemlerine sahip bölgelerden oluşuyor. Tüm adanın iki büyük ve tozlu Kanyon (bir daktilo değil!), iki vahşi ormanlar hangi biri daha diğerinden daha sanayileşmiş ve iki sakin ve keyifli plajları ile şeyleri sarmak için (gelecekte daha fazla parça!)

9 Güçlü Silahlar
Hizmetinizdedir; bir roket fırlatıcı kullanarak veya onlara tehlikeli namlu bomba atmak rakiplerinizin ilerlemesini engelleyin! Onları kendi yararınıza kullanın, merhamet göstermeyin!

Geliştiricilerin mesajı:
Crash team yarışının büyük hayranları olarak, bu oyunun modern zamanlarda nasıl görüneceğini merak ederdik. Ctr hakkında çeşitli forumlarda dolaşırken, toplum paylaşımları daha güncel bir kart oyunu için arzu, özellikle online multiplayer destek olacağını bize açık hale geldi. Karterlerde, CTR’NİN bıraktığı boşluğu köprülemeye çalışıyoruz. Crash takımı yarışının bir efsane olduğunu biliyoruz. Ancak, mekanik üzerine güçlü bir vurgu koyarak ve eşsiz tarzı ile oyun işaretleme, biz Karter oyuncular sevinç ve saf eğlenceli çok getirecektir umuyoruz.
Geliştiriciler hakkında:
10ants Hill Polonya’dan bir indie stüdyo, mobil VR uygulamaları (Cmoar sinema veya Cmoar Rollercoaster) ve raket öfke son derece başarılı bir parça kayıt sahip: masa tenisi VR, şimdi PC üzerinde ikinci oyun getiriyor.


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
İşlemci: 2 GHz Dual-Core 64-bit CPU
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB GeForce 8800/Radeon HD 2900 XT or better
DirectX: Sürüm 9.0
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
İşlemci: 2 GHz Dual-Core 64-bit CPU
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 896 MB GeForce GTX 260 or better
DirectX: Sürüm 9.0
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

The Karters İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.