Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Incredible Adventures of Van Helsing Final Cut indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

The Incredible Adventures of Van Helsing Final Cut pc indir

The Incredible Adventures of Van Helsing Final Cut pc indir
Aksiyon, PC Korku Oyunları, Macera, Bağımsız Yapımcı, RYO, Silahlarınızı kapmak ve deli bilim canavarlar ve ölümlüler arasında barışı tehdit Borgovia, gotik-noir dünyasında inanılmaz bir maceraya atılmak. Senin büyüleyici arkadaşı, (bir hayalet olur) Lady Katarina ile günü kurtarmak. Vahşi ve tuhaf bilimin bükülmüş bir metropolün acımasız ilçe keşfedin ve unutma: Gerçek canavarlar kim asla bilemezsiniz! Van Helsing İnanılmaz Maceraları: Final Cut altı oynanabilir sınıfları sürekli bir hikaye olarak anlattı üç stand-alone bölüm kesin toplanması ve açık misyonlar büyük bir çeşitlilik ile yeni bir oyun sonu modu!

Ana Özellikler

Unutulmaz gotik-noir evreni girin – Borgovia, canavarlar, büyü ve garip bilim arazi keşfedin.
Kampanyada 50 saat oyun üzerinde – bir canlandırıcı eşsiz bir hikaye ile oynayın, alaycı mizah ve çabuk diyalog ile baharatlı.
Uzmanlar gerekli! – Bunların her biri, altı oynanabilir sınıflardan canavar avlama mesleğinin bir uzmana seçin. Çelik ve silahla düşmanlar yenilgi, garip bilim sanatı ustası veya büyü ve gölgelerin güçleri üzerinde kontrol altına almak.
Becerilerin büyük çeşitlilik – büyük ve karmaşık yetenek ağacı, her sınıfa özgü, seçtiğiniz sınıfın iyi faydalanmak için size fırsat geniş bir dizi verir.
Aksiyon dolu macera – çeşitli beceri ve yetenekleri ile doğaüstü düşmanlara karşı şiddetli savaşlar savaşın.
Rage sistemi – Sen etkileyici kahramanlık toplanan Rage noktaları harcayarak powerups denilen üç beceri düzenleyiciler kadar şarj edebilirsiniz.
Lady Katarina – özel yetenekleri kullanın ve dikkat çekici takipçisi becerilerini terzi.
Hunter’ın Lair – Yapı ve konumlar arasındaki toplanan yağma olmayan oynanabilir karakterler ile ticaret, teleport saklamak ve yeni öğeler oluşturmak için Hideout geliştirmek.
Kule Savunma mini oyunu – düşmanlar dalgalar halinde istila ile, kötülük geçiştirmek için Lair ve konuşlandırılabilir tuzakları ve çeşitli yükseltilebilir fonksiyonları ile diğer stratejik konumları savunmak için fırsat var.
Yeni seviye kap – düzeyini 100 Reach ve bir Glory sistemi, nadir öğeleri ve eşsiz oyun sonu iki çeşit para birimi içeren oyunsonuna daha gelişmeye.
Senaryolar – Oyun senaryosu rastgele oluşturulmuş arazi, canavarlar, hedefleri ve özel koşullar ile eşler.
Asla Borgovia sıkıcı bir gün – sana yeni misyonlar ve kampanya sonrasında eğlence uzun saatler verecek günlük araştırıyor, zorlukları ve haftalık etkinlikler deneyin.
Multiplayer – kooperatif veya çok oyunculu PvP modlarından birinde oynarken tüm zamanların en büyük canavar avcısı ol (4 kişilik co-op modu, Touchdown, Arena veya Battle Royal).

FİX CRACK İNDİR

The Incredible Adventures of Van Helsing Final Cut indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.