Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
The Fidelio Incident 2017

The Fidelio Incident İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

The Fidelio Incident 2017 PC indir

The Fidelio Incident 2017 Savaş Tanrısı Sanat Yönetmeninden Fidelio Olayı, İzlanda kıyılarında sergilenen, tek kişilik, birinci şahıs bir gerilim filmidir. Şiddetli bir uçak kazasından sonra Stanley, kimliklerinin izlerini örtbas ederken karısı Leonore’yi aramak için ıssız bir donmuş adayı aramak zorunda kalıyor. Kurtarma yardımı yolda, geçmiş gizli kalmalı. “Kim olduğumuzu bulamıyorlar!”

İnsanlara Sayın Esther, Gone Home ve Firewatch’ın yanı sıra Vatan, Kayıp ve Amerikalılar gibi karanlık karakterli dramalar dahildir.

Fidelio Olayı, Beethoven’ın tek operası Fidelio’dan esinlenmiştir. Operanın öncülünü arka plan için ilham kaynağı olarak kullandık, sonra da modern bir düzen için yeniden hayal ettik.

Michael Krikorian’ın puanı, 40 dakikalık orijinal müziği besteliyor. Fidelio’nun üstüste dönüştüğü temaları içeriyor ve oyunun ruh haline ve atmosferine uyacak şekilde dönüştürüyor. Skor, adanın atmosferini tamamlarken anlatının duygusal derinliğini genişletir.

Stanley Glenn Keogh tarafından oynanır. Bu eser Transformers Age of Extendions, Once Upon A Time ve Sons of Anarchy’de rol almıştır. Glenn İrlanda’da doğdu. Senaryoyu okuduktan sonra, Stanley’in karakterine özgünlük getirmek amacıyla imzaladı. Harika bir iş çıkardığını düşünüyoruz ve umarımı kabul etmiş olursunuz!

Leonore, Amazon Stüdyolarında Tapınağı ve Belleği olan kredileri için Bess Harrison tarafından oynanıyor. Bess, Glenn tarafından yardım edemeyeceğiniz ama aşık olabileceğiniz sevimli bir sesle nitelendiriliyor.

Oyun Unreal Engine 4’te çalışır.


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 or higher 64bit
İşlemci: Intel Core i3 2.00 Ghz or AMD equivalent
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce 680GTX or higher
Depolama: 11 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: We recommend using a controller

The Fidelio Incident İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.