Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
THE FAN pc games

The Fan İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

The Fan PC indir

The Fan PC 2017 Film tarzında ve Karanlık fantezilerini yerine getirmek için kadınları kaçıran seri bir katil olan “The Fan” ın hikayesini izleyin. En son tuttuğu yer onun bodrumunda ama henüz hazır değil. Ritüel için “Gerçek aşkı” göstereceği her şeyin mükemmel olması gerekir.

Fan, benzersiz bir bükülme ile ilk kişi keşif oyunudur. Tüyler ürpertici ve rahatsız edici bir atmosfere sahip olan bu sizi Paris’in en karanlık yerlerinde derinlere götürecektir.
Oynanış

Fan tamamen fotoğraflarla yapılır. Klasik bir “nokta ve tıklama” hissi vardır, sadece sol ve sağ tıklama kullanılır, ancak geleneksel Tellur Game serisine, geleneksel maceralar oyunlarına göre daha yakındır. Keşif ve seçimlerle ilgili daha fazla olduğu için ağrılı mini oyunlar veya suni olarak takılı bulmacalar yoktur. Hikaye açılırken Katil ve mağdurları hakkında daha fazla bilgi edinin ve sonunda kaderlerine karar verecek kişi olabilirsiniz.

UYARI: Oyun henüz oylanmadı, ancak temalar ve şiddetli diziler nedeniyle 16 yaşından küçük iseniz tavsiye etmem.
Benim hakkımda daha fazla

Benim adım Cyril ve ben bir Frenchie indie oyun deviyim. Fan, şimdiye kadar yayınladığım ilk oyun =)

Oyun, resimler için Unity Personal Edition ve çoğunlukla Lightroom kullanılarak oluşturuldu. Projeyi 2012’de başlattım ve tüm çekimleri gerçekten eğlenceliydi, ancak aslında bir oyun kurmaya geldiğinde, beklediğimden çok daha fazla zaman, çaba, eğitim, çalışma ve zor iş aldı: D
Fan oldukça kısa bir tecrübe olsa da (acele ederseniz hızlı gitmenizi önlemek için fazla bükülmüş bulmaca yoktur), yeterince iyi görünmesi için binlerce resim ve muazzam miktarda çalışma gerekiyor. Öyleyse lütfen bana ne düşündüğünü söyle!

Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, benimle iletişime geçmekten çekinmeyin, cevap vermekten memnuniyet duyarım!

TÜRKİYE’DE İLK BİZDE TORRENTABİ.COM FARKLI İLEMİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
İşlemci: 1.8 Ghz Processor
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 512MB
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

The Fan İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.