Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Evil Within Deluxe Edition indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

The Evil Within Deluxe Edition indir

The Evil Within Deluxe Edition indir korkunç bir toplu katliam sahne araştırırken, Dedektif Sebastian Castellanos ve onun ortakları gizemli ve güçlü bir kuvvet karşılaşıyoruz. polis arkadaşları kıyıma gördükten sonra, Sebastian pusuya ve bilinçsiz çaldı. O uyanır, o iğrenç yaratıklar ölenler arasında dolaşmak bir dengesiz dünyada bulur.
düşünülemez terör bakan ve hayatta kalmak için mücadele, Sebastian bu kötü kuvvet arkasında ne çözülmeye korkutucu bir yolculuğa çıkar.
ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ:
Saf Survival Horror İade
Shinji Mikami, hayatta kalma-korku babası, unutulmaz anlatı sarılmış bir ürpertici yeni bir oyun yönlendirmek için geri döndü. Gerginlik ve kaygı oyunun işkence dünya keşfetmek gibi dramatik artırmak.

Acımasız Tuzaklar ve Twisted Canlılar
Eğer ezici şeye rağmen hayatta kalma mücadelesi olarak düşünülemez dehşetini ve acımasız tuzakları karşı karşıyadır. ezici ölümcül yaratıklara karşı aynı şeytani cihazları kullanarak kendisine karşı kötülük çevirin.

Belirsiz bir Dünyada Bilinmeyen Tehditler
Gizemli ve kötü korkular çözgü ve çevrenizdeki katlanmış bir dünyada önde tezgah. Koridorlar, duvarlar, kapılar, ve tüm binalar tehditler herhangi bir zamanda ve herhangi bir yönden görünür bir gerçeklik oyuncular ensnaring, gerçek zamanlı olarak değişir.

Korku Yeni Yüzü
yalnızca en korkunç dünyalarda var olabilir çarpık entrika kurtulma için çalışırken rahatsız edici bir gerçeklik deneyimi. aşılmaz terörü yenmek ve içinde Evil keşfederek nihai heyecanını yaşamaya.
TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 20 Mayıs 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

The Evil Within Deluxe Edition indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.