Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Dwarves indir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

The Dwarves indir – Full

The Dwarves indir – Full Cüceler kuvvetli bir hikayeye ve taktiksel olarak zorlu gerçek vakitli savaşlara sahip fantezi rol yapma oyunu. Her biri bireysel becerilere sahip 15 çalınabilir kahraman akıllıca konuşlandırılmalıdır. Ork, ogres, älfs, bögnilim, zombi, karanlık büyücüler ve daha bir çok düşmana sahip olun.

Markus Heitz’in en çok satan Romanı “The Dwarves” e dayanarak, şimdiye kadarki en havalı fantezi yarışında dönen büyüleyici bir masalını yaşayacaksınız: Cüceler!

Taktik gerçek vakitli savaşlar: Sadece bir avuç kahramanla yüzlerce düşmanla savaşıyorsunuz. Sonraki akıllı hareketi taktiksel planlamak amacıyla her an duraklayabilirsiniz.

Topluluk Savaşı: Savaş alanındaki bütün canlılar fiziksel karmaşıklığa sahipler – bu yüzden savaşlar bilhassa hareketli ve “gerçek” hissediyor ve bir sürü taktik incelik kazandırıyor.

Büyüleyici hikaye: Cüce Tungdil’e, Girdlegard’daki serüvenlı yolculuğuna katılın.

Dünyayı keşfedin: Sırları meydana çıkarın, oyun dünyası ve sakinleri ile ilgili daha çok bilgi edin ve isteğe bağlı bulmacaları çöz.

Dünya haritasına göz atın: Girdlegard, karla kaplı zirvelerden pırıl pırıl çöllere kadar uzanıyor. Dünya haritasında özgürce dolaşabilir, çok sayıda karakterle tanışma ve serüven yaşayabilirsiniz. Fakat dikkat: Dünya haritasındaki çoğu eyleminiz çok kapsamlı neticeler doğuruyor!

Cüceler! Sonunda en havalı fantazi insanlar spotta. Sakallı balta avcılarının NPC günleri bitti – cücelerin yaşı geldi!

The Dwarves indir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.