Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
The Disney Afternoon Collection

The Disney Afternoon Collection İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

The Disney Afternoon Collection PC indir

The Disney Afternoon Collection 2017 Sevilen Disney karakterleriyle oynanan The Disney Afternoon Collection sizi macera dolu altın bir oyun çağa ve öğleden sonrasına götürür. Scrooge McDuck olarak dünyayı dolaşmak, kahraman Darkwing Duck olarak suçla savaşmak, ay pilotu Baloo gibi gökyüzüne götürmek ve Fat Cat’i almak için Chip ve Dale gibi co-op’in keyfini çıkarın.

Koleksiyonda aşağıdaki altı oyun yer alıyor:
1. Chip ‘n Dale Kurtarma Rangers
2. Chip ‘n Dale Kurtarma Rangers 2
3. DuckTales
4. DuckTales 2
5. Darkwing Ördek
6. TaleSpin

Altı klasik oyunların tamamında yeni ve geliştirilmiş görseller bulunur ve bir retro görünümü ve hissi çoğaltmak için filtreleme seçenekleri bulunur.

Bu koleksiyon aynı zamanda Boss Rush ve Time Attack modlarıyla oynamak için yeni yollar sunar; bu modların her biri zamana dayalı oyunu teşvik eder ve çevrimiçi leaderboard’ları içerir. Ayrıca, yeni bir “Geri Alma” özelliği, zorlu başlıklar için zaman kazandıran ve renkleri hızlı bir şekilde kurtarmanın seçeneğiyle yeni başlayanlar için daha erişilebilir hale getiriyor. En iyisi oyun müzesi, konsept sanatı ve müzik gibi orijinal bültenlerin dönemini kutlamak için tarih meraklılarına bol miktarda ekstralar sunacak; hepsi de sevgiyle korunuyor.

The Disney Afternoon Collection İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.