Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Council 2018 İndir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

The Council 2018 indir

Konsey, 1793’te, gizemli Lord Mortimer tarafından İngiltere’nin kıyılarından özel bir adaya davet edilmesinin ardından gizli toplum üyesi Louis de Richet’in rolünü üstlenen oyuncularla başlıyor. Ona katılmak Napolyon Bonaparte ve yeni kurulan Amerika Birleşik Devletleri Başkanı George Washington’un da aralarında bulunduğu çok sayıda yüksek profilli misafir. Bu özel resepsiyonun tuhaf doğası, sadece prestijli konukların ötesine geçiyor: -Richet’in kendi annesi son zamanlarda adada kayboldu, renkli dökümün her birinin kendi gizli gündemleri var gibi görünüyor.

Tür için yeni bir dönümde, Konsey’in oynanışının çekirdeği, benzersiz Sosyal Etkisi sistemini kullanarak karakter karşılaşmalarında manipülasyon ve manevra yapmaktan ibarettir. Karşılaşmalar sırasında, beceriler ve sınırlı kaynaklar üstünlük kazanmak ve istenen sonucu elde etmek için kullanılabilir. Oyuncular, her bir karakterin psikolojik kırılganlıkları ve dokunulmazlıkları hakkında bilgi sahibi olmaları ve önceden keşif ve inceleme sırasında yaptıkları hazırlıkları nedeniyle ödüllendirileceklerdir. Bir karşılaşma başarısız olursa ‘oyun bitti’ anlamına gelmez ve hiçbir işlem geri alınamaz. Sonuçlar kalıcıdır ve oyuncunun macerasının geri kalanına yardımcı olan ya da engelleyen kalıcı fiziksel şekil bozukluklarına ya da zihinsel özelliklere yol açabilir.

Richet’in çok sayıda yeteneği maceraya seçtiğiniz yaklaşımla uyumlu olacak şekilde geliştirilebilir. Diplomasi ile ilgili sorunları çözün, tarihsel ve bilimsel bilginizi genişletmek için okültizme dalın ya da dedektifle oynayın ve başkalarının algılamadığını görün. Becerileriniz, diğer konuklarla yaptığınız konuşmaların ötesine uzanan kullanımlara sahip olacak. Oyuncular, kullanacakları ve yatırım yapabilecekleri 15 farklı yetenekle, Konsey’in gizemlerini, yöntemlerine bağlı olarak çok çeşitli sonuçlarıyla nasıl gördüklerini ortaya çıkarmakta özgürdürler. Sonuçlar, Louis de Richet’in, etrafındakilerin hayatını sonsuza dek değiştirecek ve bildiğimiz şekliyle şekillendirecek.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i3-2125 (3.3 GHz)/AMD FX-4100 (3.6 GHz)
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB, GeForce GTX 750/Radeon R7 360
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: INTERNET CONNECTION REQUIRED FOR GAME ACTIVATION
ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i7-3770 (3.4 GHz)/AMD FX-8370 (4.0 GHz)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 4 GB, GeForce GTX 960/Radeon R9 380
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: INTERNET CONNECTION REQUIRED FOR GAME ACTIVATION

The Council 2018 İndir – Full BENZER İÇERİKLER
The Council 2018 İndir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.