Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Battle of Sol indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

The Battle of Sol indir

The Battle of Sol indirÖYKÜ SYNOPSIS
Yıl 2500 Earth zehirli ve insan hayatı için tehlikeli hale gelmişti. Kirlilik ve aşırı nüfus yıldızlara insanlığın zorlayarak, gezegen perişan etmişti. Koloniler ve yerleşim yakında güneş sistemi boyunca çoğaldığını, ama adam arkasında savaş için susuzluk ayrılmamıştı. Sonra, onlar güneş ölüyordu öğrendim ve her şey değişti. Birbirlerine daha fazla bir tehdit ile karşı karşıya Yalnızca adamın uluslar nihayet bir araya geldi. SOL Birleşik Kolonileri (UCS), ilk ve tek misyonu doğdu: güvenle güneş sisteminin mahkum sınırlarının ötesine, insanlık için yeni bir ev bulmak için.

Yukarı Suit ve insanlığın güneş sistemi içinde ve ötesinde gizemli bir düşman savaş olarak Teğmen Williams ve esrarengiz Kardeş Aelius rol almak!
OYUN ÖZELLİKLERİ
– Unreal Engine ile güçlendirilmiş güzel görseller.

– Düşman savaşçıları İt Dalaşı ordularını ve epik sermaye gemi savaşları katılmak!

– Pilot birden fazla gemi kendi farklı kullanım ve silahlanma ile -Her.

– 21 kampanya misyonları güneş sisteminin boyunca ve ötesinde yayıldı!

– Misyon performansa dayalı madalya kazanın!

– Tam Dave Fennoy (Yürüyüş Ölülerin Sezon 1 den Lee), Rachel Butera dahil olmak üzere üst isim VO yetenek hareket sesli (en onun için tanınan aktris üzerinde noktaya Howard Stern Show izlenimler ve görünüşe), Artie Widgery Alex Brandon ( Skyrim, Deus Ex), Tiyatro Topluluğu Gammage, Laura Mesaj (Hearthstone, içinde Evil) ve çok daha fazlası!

The Battle of Sol indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.