Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Tank Warfare Tunisia 1943

Tank Warfare Tunisia 1943 İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Tank Warfare Tunisia 1943 PC indir

Tank Warfare Tunisia 1943 2017 Gerçekçi organizasyon yapısı ile ABD Ordusu ve Wehrmacht için büyük ölçekli operasyonlar. Kampanya, Almanya, ABD ve İngiltere’de üretilen 50’den fazla ayrıntılı araç sunmaktadır. 400’den fazla kilometrekarelik gerçekçi manzara, topografik haritalar ve fotoğraf ve video malzemelerinden yeniden oluşturuldu.

Geliştirilmiş UI: çeşitli panellerin işlevsel arayüzü, radyal sipariş menüsü ve diğer iyileştirmeler.
Arayüz görünümü ve özelleştirme: görünümün üç değişik biçimi vardır, özelleştirilebilir birim işaretleyicileri (Wehrmacht, NATO, Kızıl Ordu).
Önceden belirlenmiş bir senaryo değil, davranış temelli en iyi strateji seçen yüksek oynatılabilirlik ve gelişmiş AI.
Operasyonel fazda kuvvetlerin ileri yönetimi: takviye stratejileri ve rezervlerin yönetimi.
İstatistikte tutma: Her birimin performansı kaydedilir (öldürür, kayıp, ödül vb.). Her savaştan sonra, savaş istatistiklerinden sonra, telemetri kadar kuvvet ve araç hasarları ve durumları gösterilir.
Battlefield simülasyonu: gerçekçi görme cihazları, duman perdeleri ve parlama, olukların oluşturulması, patlama kraterleri. Daha önceki savaşların kalıntıları, operasyonun sonuna kadar savaş alanında kalır.
Gerçekçi asker davranışı: Her asker, davranış seviyelerini, dayanıklılıklarını ve morallerini değiştirerek davranışlarını ve etkinliklerini etkileyen çeşitli temel parametrelere sahiptir.
Ayrıntılı silah modelleme ve gerçekçi balistik: mermiler ve mermiler balistik yörüngeleri izler, rüzgar, sıcaklık ve diğer parametreleri hesaba katar.
Gelişmiş zırh penetrasyonu: olasılıkçı yöntemlerin basitleştirilmediği balistik histogramlara dayalı modelleme, ikincil parçalanma alanlarının oluşturulması, alan uzayındaki şekil değişikliği, parçacıklar ve zırh karakteristikleri, zırh kalınlığı ve hasar koşulları gibi birçok parametreyi dikkate alır.
Kompleks araç hasar sistemi: motor, süspansiyon, nişangahlar, silahlar ve hedefleme mekanizmaları ayrı ayrı hasar görebilir ve bu da dövüş yeteneklerini etkiler.
İmha edilebilir çevre: Peyzaj yüzeylerinden ve binalardan araçlara ve düşmana savunma tesislerine kadar neredeyse her şey havaya uçurulabilir ve yok edilebilir.
Değişik sigorta ayarları ve kabuk tiplerine sahip olan harita dışındaki topçuların ileri kontrolü.
Oluşum ve hareket modları: çizgiler ve sütunlar, yol ve gizli yollarla hareket, tankların arkasındaki piyade, gecikme, yangın söndürme alanları vb.
Otomatik duman döşeme ekranı: Birimler düşman tespit edildiğinde duman ekranları kurar.
Günün saatinin dinamik değişimi, ışık kaynakları ve hava etkileri, savaşın seyrini, görünürlüğünü ve alanın geçilebilirliğini etkiler.

Ayrıca, interaktif ansiklopedi içerisindeki her birimle ilgili ayrıntılı bilgileri görüntüleyebilir ve interaktif bir öğretici oyunun birçok yönünü açıklayacaktır.

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 8.1 (64-bit only)
İşlemci: AMD FX-8320/Intel Core i3-4160
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon 7570/nVidia GeForce GTX 650 1GB
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9 Compatible
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit only)
İşlemci: AMD FX-8350/Intel Core i7-6700
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon R9/nVidia GeForce GTX 970 4GB
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9 Compatible

Tank Warfare Tunisia 1943 İndir BENZER İÇERİKLER
Tank Warfare Tunisia 1943 İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.