Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Take On Mars İndir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Take On Mars torrentabi indir

Take On Mars İndir – Full Victoria, Gale ve Cydonia Crater gibi ünlü yerlerden gelen gerçek uydu verilerine dayanan yerler ile geniş, acımasız bir Mars arazisinde seyahat edin. Aşırı hava ve kum fırtınalarına hazır olun ve Mars’ın güneş olaylarından radyasyona maruz kalmaya dikkat edin. Kızıl Gezegen’in yanı sıra Take On Mars, Mars ayı Deimos, Dünya yörüngesi, Dünya Ayı (Apollo 17 Ay iniş sitesi), Uluslararası Uzay İstasyonu (tam iç mekan), Dünya Eğitim Merkezi, ve Mars Yard.
Gelişmiş Simülasyon
Zero-G de dahil olmak üzere farklı yerçekimi kuvvetlerine sahip yerlerde hareket deneyim edin. Kameraları, robotik kolları, hatta tek tek dikmelerini ve tekerleklerini sökün; bunların hepsi aracınızın işleyiş biçimini etkiler. Take On Mars’taki her nesne, sistem ve enstrüman doğru otantik bir deneyim sunmak için simüle edilir.
İçerik Oluşturma Araçları ve Modding Desteği
3B Editör’de kendi senaryolarınızı oluşturun ve bunları Buhar Atölyesi’nde paylaşın. Yeni araziler, eklentiler ve toplam modifikasyonlar geliştirmek için Take On Mars’ın güçlü Workbench düzenleme paketine dalın.
Ve dahası
5 eğitim misyonu ile Take On Mars oyununu tanıyın. Farklı yerlerde ayarlanmış çeşitli senaryolar oynayın. Oyun içi Mars Ansiklopedisi ile Kızıl Gezegen hakkında ilginç gerçekleri keşfedin.

Take On Mars İndir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.