Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Super Rude Bear Resurrection

Super Rude Bear Resurrection İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Super Rude Bear Resurrection 2017 pc indir

Super Rude Bear Resurrection 2017 PC, herkesin bitirebileceği son derece sıkı bir mazoşist platformdur! Her öldüğünüzde cesetleriniz üst üste birikir ve cesetlerin üzerinde zıplayabilir, sağa sola ittirebilir ve bir platform ya da et kalkanı olarak kullanabilirsiniz. Her bir ölüm ile oyun daha da kolaylaşacaktır, fakat hiç ölmeden oyunu bitirmek de mümkündür!

Rude Bear, ezeli ölümlü düşmanı Wizard’ı yenmesi için orta çağ İngiltere’sinde zamanda geri çağrılan Doğu Londralı bir gangsterdir. Karşılaşacağınız zorluklar o kadar ölümcül olacak ki her bir dünyadaki ürkütücü muhafızları ezip geçmek ve oyunu yenebilmek için (muhtemelen) binlerce kez yeniden diriltilmen gerekecek.

Özellikler:

  • Muhteşem Manzaralar – Antik harabelerden ölümcül zindanlara kadar sürekli genişleyen bölümlerde koşarak, zıplayarak ve ölerek ilerle.
  • Kabalıkta Sınır Yok – Her bir bölüme özel olan eşsiz parçaların da yer aldığı Deeco’nun 73 muhteşem şarkıdan oluşan oyun müziklerinin tadını çıkar.
  • Yayın için Süper Elverişli – Twitch Modu, izleyicilerin ekranınıza yüz ifadeleri göndererek ve Sihirli yol arkadaşınız üzerinden sizinle konuşarak oyununuza renk katmasına izin ver.
  • Koş Koşabildiğin Kadar – Hayalet modu, hızlı menüler, yavaş çekim pratik modu ve açılıp kapanabilen şans faktörü ile baştan sona hızlı koşucular düşünülerek tasarlanan bir oyun.
  • Sınırsız Tekrar Oynanabilirlik – Bonus etapları keşfet, birbirinden zor başarıları aç ve Maraton Modunda (Boss Rush dahil) arkadaşlarınla kapış!
  • Acayip Zor – Ceset birikmesini ve kayıt noktalarını devre dışı bırakarak veya en zor meydan okumayı seçip tüm oyunu tek bir canla bitirmeyi deneyerek zorluk derecesini zirveye çıkar.


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows XP SP2+
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.8GHz processor equivalent
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Dedicated GPU, 1GB VRAM+
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Best enjoyed with a twin stick controller (e.g. Dualshock 4)
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
İşlemci: i5 Quad Core
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 4GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: DS4

Super Rude Bear Resurrection İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.