Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Super Dungeon Tactics indir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Super Dungeon Tactics indir – Full

Super Dungeon Tactics indir – Full Super Dungeon® Taktikler oyuncuların Crystalia boyunca Dark Consul’un güçleriyle savaşmak için Heroes’un bir guild oluşturduğu taktik dönüşlü bir oyundur. Lonca ustası gibi nimetlerini almaya, halkın hoşnutluğuna cevap vermeye ya da maceraya atıf yapan asil bir çağrıya cevap seçerseniz. Bağımsız çıkarlarınız olsun, sadece kesiminizi yapın, ya da her ikisinden biraz, görevleri tamamlayın, yağma edin, Heroes’u çekin ve Crystalia dünyasını kendi imkanlarıyla ortaya koyun.

Her Kahraman, loncaya benzersiz bir yetenek kümesi getirir ve her macerayı tamamlamak için göndereceğiniz Kahramanları akıllıca seçmeniz size kalmıştır. Yollamadan önce Heroes’u eşsiz oyun tarzınıza uyacak donanıma ve becerilere sahip olacak şekilde yapılandırın ve yaklaşmakta olan maceranın zorluklarını yerine getirin.

Maceralarınızda sürekli değişen zindan ve savaş ordularını keşfedin. Parti, her Hero’ya rastgele haddelenmiş yetenek zarları atayarak savaş gelgitlerine tepki vermelidir. Atanan her sonuç, güçlü yeteneklerin kilidini açabilir. Onları sonuna kadar kullanmak için sana kalmış ve biraz şans. Savaştan sonra, Heroes’un yeteneklerini yükseltmek için yeni yağmalamak keşfetmek, macera yağmalıklarının tadını çıkarın ve onlara yeni benzersiz yetenekler ve oyun efektleri sunun.
Hafif RNG ile Taktikler
Işık miktarı ile rastgele miktarda olan sıra tabanlı strateji oyunu, strateji ve şansın iyi bir dengesini sağlar. Super Dungeon® Taktikler’de her tur yeni bir meydan okuma sağlar.
Beceri Zar
Her kahramanın ekipmanlarıyla değişen ve savaşta kahramanın etkisini gösteren benzersiz bir kalıp vardır. Zar, karakter istatistiklerini geliştirir ve her turda özel yeteneklere erişim sağlar.
Oyun ilerlemesi
Ganimetler alın ve kahramanlarınızı ana hikaye misyonları, benzersiz yan görevler ve rastgele nimetlerle oluşturun. Eşsiz seviyedeki hedefler, çok çeşitli düşmanlar ve beklenmeyen kahramanca parti durumları sürekli olarak yeni zorluklar öngörür.
Ele Geçirilmiş Merkez Tesviye
Ganimete bagli ilerleme ile daha fazla kahraman kalmaz. Ekipmanları takas edin ve kahramanları herhangi bir yere yerleştirme endişesi olmadan getirin.

Super Dungeon Tactics indir – Full BENZER İÇERİKLER
Super Dungeon Tactics indir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.