Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Subnautica pc indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Subnautica indir

Subnautica indirSubnautica açık bir dünya, şu anda yapım aşamasında Bilinmeyen Dünyalar, Doğal Seleksiyon 2 arkasındaki bağımsız geliştirici sualtı keşif ve macera oyunu.
Bir Geniş Sualtı Dünyası Dive Into

Yabancı bir okyanus dünya kazasında iniş sonra gitmek için tek yol aşağı. Subnautica okyanuslar hain derin deniz siperlerde güneş sırılsıklam sığ mercan kayalıkları arasında değişir. Eğer Kelp Ormanları, yaylaları, resifleri, ve sarma mağara sistemlerini keşfetmek gibi oksijen miktarını yönetin. Su hayat doludur: Bazıları, yararlı, zararlı bunun çok.
, Craft temizlemek ve Survive

Life Pod uyandıktan sonra, saat, su, yiyecek bulmak için, ve araştırmak gerekir ekipmanları geliştirmek için geçiyor. Çevrenizdeki okyanustan kaynakları toplayın. Craft bıçak, ışıklar, dalış dişli ve kişisel su zanaat. Eğer daha gelişmiş öğeleri zanaat izin nadir kaynakları bulmak için daha derin ve daha fazla formu girişim.
Gıda Zinciri Disrupt

hayat okyanus takımlar: size yardımcı olmak için ekosistem kullanın. Lure ve taze balık ile tehdit yaratık dikkatini, ya da sadece dolaşım yırtıcı çeneleri gıcırdatarak önlemek için olabildiğince hızlı olarak yüzebilirsiniz.
Gece Fear

Güneş iner gibi, yırtıcı çıkıyor. Okyanus karanlıkta olanlar yakalandı unawares affetmez. Güvenli Alanlar geceleri hain hale gündüzleri keşfetmek değil, aynı zamanda karanlıktan gizleyen kimselerdir görmek asla bir güzellik ortaya çıkarmak için.
Dünya Şekil

Subnautica deniz tabanı, dinamik bir voksel arazi sistemi kullanılarak sunulmuştur. Gizlemek için mağaraları, mağaza yağma, ya da kısa devre mağara sistemlerini Dig. Araçlar, hatta patlayan yaratıklardan Etkileri dünya görünüyor şekilde değişecektir.
Derin Aşağıda git

Mağara sistemleri, deniz yatağının altında, karanlık klostrofobik geçitlerden gelen bioluminescent hayatın yaktı oyuklara rüzgar. Okyanus tabanı altındaki dünyayı keşfedin, ancak oksijen seviyelerini izlemek ve karanlıkta gizlenen tehditleri önlemek için özen gösterin.
Açık Geliştirme

Haftalık veya günlük güncellemeleri alın, geliştirme ekibi, çalışan gerçek zamanlı değişiklik günlüklerini görüntülemek ve oyun içinden geribildirim vermek ne olduğunu görmek. Subnautica Erken Erişim gelişimi açıktır ve geliştirme ekibi sizden duymak istiyor.

Subnautica pc indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.