Stronghold Crusader 2: The Templar and The Duke

 

Stronghold Crusader 2: The Templar and The Duke Türkçe Yama
   

Stronghold Crusader 2: The Templar and The Duke
 

Stronghold Crusader 2: The Templar and The Duke

   

Stronghold Crusader 2: The Templar and The Duke
   

Stronghold Crusader 2: The Templar and The Duke Full crack İndir
 

Stronghold Crusader 2, özgün kale simülasyonu Stronghold: Crusader’ın uzun zamandır beklenen devam oyunudur. Stronghold yeni 3D motoru ve Havok Fiziği destekli gerçekçi kale yıkımı ile yaklaşık 1189’da Ortadoğu’nun çöllerine geri dönüyor. Crusader 2 ilk oyunun bağımlılık yapıcı hızlı oynanışını gerçekçi kale simülasyonuyla birleştirecek.
Özüne bağlı kalan bu yeni Stronghold oyunu, gerçek zamanlı strateji ile şehir inşası oynanışını birleştirerek bildiğimiz eski gerçek zamanlı stratejinin kurallarını baştan yazacak. Acımasız Haçlı şövalyesi ya da Arap özgürlük savaşçısı olarak oynayabileceğiniz bu oyunda öldürücü bir ordu düzeni ve yok edici kale kuşatma ekipmanlarını kullanarak kutsal toprakların kaderine karar verin. Richard the Lionheart ya da Suriye’nin Sultanı Saladin, yani Selahaddin Eyyubi olarak 2 adet tarihi tek oyunculu sefer (campaign) modunda tornado ve çekirge istilası gibi dinamik olayların da bulunduğu çöllerde ordunuzu yönetin. Çöl ekonominizi yönetip kritik vahaları ele geçirerek en güçlü Lord olun.
Savaş alanına hakim olabilmek için 25’ten fazla eşsiz birimi yönetmeniz ve onların özel yeteneklerinde uzmanlaşmanız gerekiyor. Sergeant at Arms ile moralleri yükseltip, Sassanid Knight ile saldırın, Archer’larla ok yağmuru başlatın ya da ölümcül Assassin ile kale duvarlarına tırmanın. Oyunda uzmanlaştıktan sonra kendinizi skirmish (çarpışma) modunda test edin ya da sekiz oyuncuya kadar insan ve AI oyunculardan oluşan online savaşlara katılın. Ekipler kurun, farklı AI rakipler seçin ve nihai çarpışmada ya da çok oyunculu oyunda kendi haritanızı tasarlayın!
Not : Stronghold Crusader 2: The Templar and The Duke bir ek pakettir.
Çıkış Tarihi : 1 Temmuz 2015


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows® XP/Vista/7/8
İşlemci: Intel® Core™2 Duo 2Ghz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® 8800GT 512MB veya AMD Radeon™ HD 2900XT 512MB
HDD: 3 GB Disk alanı
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows® Vista/7/8 64-bit
İşlemci: Intel® Core™ i5
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 460 1GB veya AMD Radeon™ HD 5830 1GB
HDD: 3 GB Disk alanı