Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Street Fighter V 2016 – FULL indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Street Fighter V 2016 – FULL indir

Street Fighter V 2016 – FULL indir, Efsanevi dövüş oyunu geri döndü. imtiyaz Street Fighter V ile geri dönüyor! heyecan verici ve erişilebilir savaş mekaniği başlayanlar ve gazileri hem keyfini sonsuz mücadele eğlenceli teslim ederken çarpıcı görseller, görülmemiş ayrıntılı olarak Dünya Warriors nesil betimliyor. Arkadaşlarınız online Challenge veya Capcom Pro Tour şöhret ve zafer için yarışacak.

büyüklük yolu burada başlar: RISE UP!
ÖZELLİKLER
Yeni ve Geri Gelen Karakterler: Ryu, Chun-Li, Charlie Nash ve M. Bison dönüş gibi klasik karakterler! Daha birçok yeni ve geri dönen karakterler arasından seçim için oyuncular için mücadele stilleri geniş bir yelpazede sunan, farklı liste eklenecektir.
Yeni Stratejiler ve Savaş Mekaniği: V-Gauge ve EX Gauge etrafında son derece erişilebilir yeni savaş mekaniği, tüm oyuncular keyfini franchise için strateji ve derinlik benzeri görülmemiş bir katmanı sağlar.
V-Tetik: oyuncular savaşın gelgit açmak için izin tüm V-Ölçer, kullanımı benzersiz yetenekleri.
V-Yetenek: herhangi bir zamanda yapılabilir, her karakter için benzersiz becerileri.
V-Ters: V-Gauge bir stoğu kullanmak Benzersiz kontra.
Kritik Sanat: Tüm EX Gösterge kullanın Ultimate saldırıları.
PC ve PS4 Çapraz Platform Oyun: Franchise tarihinde ilk kez, online topluluk daha rekabetler doğmayı için izin tek bir oyuncu havuza birleşik olacak.
Next Gen Görseller: Unreal Engine 4 teknolojisi bu son girişi tüm zamanların en iyi görünümlü ve en sürükleyici Street Fighter oyunu yaparak, yeni boyutlara gerçekçilik ve yeni nesil görsel iter.
Kalk: Sıralama skor parça oyuncuları kariyer ve Capcom Pro Tour, rekabetçi dövüş oyunları premier ligi hedefi ile entegre edilmiştir.
Gelmek için daha fazla! yeni karakterler, aşamaları, özellikleri ve daha ilgili daha fazla duyurular için bizi takip edin.

ÇIKIŞ TARİHİ: 16 ŞUBAT 2016

Street Fighter V 2016 – FULL indir BENZER İÇERİKLER
Street Fighter V 2016 – FULL indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.