Stranded Deep

 

Stranded Deep Türkçe Yama
   

Stranded Deep
 

Stranded Deep

   

Stranded Deep
   

Stranded Deep Full crack İndir
 

2015 yılının ilk ayında oyun tutkunlarının beğenisine sunulan Stranded Deep oyunu bir hayatta kalma oyunu. Oyun bir filmden esinlenmişe benziyor. Tom Hanks’in başrollerinde oynadığı Yeni Hayat filmiyle aynı konuya sahip. Yeni Hayat filminde olduğu gibi uçağı ıssız bir adaya düşen insanın tek başına adada verdiği hayat mücadelesi bu defa oyun olarak tasarlanmış ve oyun severlerin beğenisine sunulmuş.
Stranded Deep oyununun hikâyesine gelince. Bahsettiğimiz gibi hikâye uçakta seyahat ile başlıyor. Özel jeti ile uçakta tek başına yolculuk yapan kahramanınız için başta her şey yolunda gidiyor. Ancak kısa bir zaman sonra her şey yolunda giderken birden bire sarsıntı ile birlikte uçakta önce komana bir delik beliriyor uçak düşüşe geçiyor. Tam olarak neresi olduğu bilinmese de muhtemelen bir okyanusa çakılıyor. Kahramanımız için artık hayat mücadelesinin başlıyor. Okyanusa düşen uçaktan yüzerek kurtulan oyuncu için çok daha çetin hayat şartları başlıyor. Su yüzeyine çıktıktan sonra uçağın parçaları arasında bir bot bularak uzun uğraşlar sonucu önce en yakında bulunan ve ufak çapta bir adaya ayak basılıyor. Artık ıssız ufacık bir adacıkta elde sadece bıçak ile hayatta kalma mücadelesi veriliyor. Artık adada tek başınasınız ve sadece elinizde bir bıçak var. Bıçağınızla artık ada şartlarına uyum sağlayarak yaşamayı öğrenmek gerekiyor. Adada yüzerek, balık ve yengeç gibi diğer canlıları avlayarak, ateş yakarak ve ağaçları kesip baraka yaparak ada şartlarına uyum sağlama aşaması başlıyor. Adada muhtelif yerlerde size yardımcı olmak üzere bazı şeylerde size verilmekte. Ancak oyuncu kendi becerilerini kullanarak ve bir şeyler yaparak hayatta kalmak zorunda. Örneğin ağaca kesip de hem kendinize baraka yapacak hem de ucuna bıçak takılarak zıpkına dönüştürmek gerek. Olağanüstü olayların olmadığı ve yalnız bir adaya düşseniz ne yaparsınız sorusuna verilecek bir cevap niteliğindeki oyunda grafiklerde oldukça güzel. Oyunun grafikte en ince ayrıntılar bile düşünülmüş. Adadaki taşlar, sudaki balıkların hareketleri gibi ince detaylar iyi aktarılmış. Sadece adada vakit geçirmiyor oyuncu. Okyanusta balık avlayarak ve hatta okyanusun dibine dalarak batık bir gemideki eşyaları alarak ve kullanarak yaşam mücadelesine devam ediyor.
Stranded Deep oyunu bol aksiyon, bilim kurgu, gerilim ve heyecan vaat etmese de gerçekçi yapısı, abartıdan uzak kurgusu, tatminkâr grafikleri ile oturduğunuz yerden kendinizi çok germeden ve strese girmeden hoş bir oyun oynama zevki tattırıyor.
İşletim sisteminiz 32 Bit ise buradan indirin
İşletim sisteminiz 64 Bit ise buradan indirin

Stranded Deep şuan erken erişimdedir.Yani oyun daha çıkmamıştır, oyun firmaları oyunu geliştirirken oyuncular tarafından fikir alarak geliştirmek ve hatalarını bulmak için oyunu erken erişime çıkarır.İndireceğiniz oyun geliştirme aşamasında olup sürekli yeni özellikler eklenmektedir.Lütfen bunu bilerek indiriniz.Ayrıca oyunun güncel sürümünü buradan takip ediniz.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista ve üstü
İşlemci: 1.8GHz Çift çekirdek ve üstü
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Intel HD5000 (512 MB RAM)
DiretX: 9.0c
HDD: 1 GB Disk alanı
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 ve üstü
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX600 veya ATI HD7000 serisi (1 GB RAM)
DiretX: 9.0c
HDD: 1 GB Disk alanı