Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Steel Division Normandy 44 indir

Steel Division Normandy 44 İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Steel Division Normandy 44 PC 2017 indir

Steel Division Normandy 44 2017 Wargame ve R.U.S.E gibi başlıkların yaratıcıları olan Eugen Systems. Bu yeni oyun, II. Dünya Savaşı’nın öyküsünde, oyuncuları tarihsel olarak doğru, tanklara, birliklere ve araçlara yöneltiyor. Oyuncular, çok oyunculu savaşlarda veya zorlu bir tek oyuncu kampanyasında düşmana karşı taktik becerilerini rakiplerine karşı ölçebilirler. Steel Division: Normandiya 44, oyuncuların 1944’te Normandiya istilası sırasında Amerikan 101 hava, Alman zırhlı 21inci Panzer veya 3. Kanada Şubesi gibi efsanevi askeri bölümleri kontrol altına almalarını sağlıyor.

Ana Özellikler:
400 Üzerinden Tarihsel Doğru Birim Komutanlığı:
10’dan 10’a kadar oyuncu ile başa başa dönme, tek başına oynamak veya arkadaşlarınızla sıralı maçlarda çalışmak üzere yoğun çok oyunculu savaşlarda kontrol için savaşmak isterlerse oyuncuların tarihsel olarak doğru piyade, tank, uçak vb. Seçimlerini koordine etmeleri gerekecek. Ve bu Taktik RTS oyununda düşman birimlerine karşı araç desteği.
Gerçek dünya taktik:
Savaşlar üç farklı aşamada öfkeleniyor; farklı birimler zaman içinde kilidini açıyor, gerçek dünya ordularının hareketlerini taklit ediyor ve sürekli değişen savaş tiyatrosuna çeşitlilik katıyor. Dinamik bir cephe çizgisi çatışmanın akışını ve akışını gösterir. Avantaj elde etmek ve bir geri çekilme yapmak için rakibin piyadını aşağıya sıkıştırın veya mükemmel uygulanmış bir planla itin.
Gerçek dünya ayarı:
Eugen’in IRISZOOM motorunun en yeni sürümünü kullanarak, oyuncular taktik hava görünümünden tek bir üniteye kadar sorunsuzca zum yapabilir ve dikkatli bir tarihsel ayrıntı ve doğrulukla tasarlanmış 400 farklı gerçek dünya araç ve birimi görürler. Haritalar, gerçek dünya taktiklerini ve kapsayacak ve kontrol altına alacak stratejileri gerektiren, 1944’de Normandiya’nın gerçek havadan keşif fotoğrafları temel alınarak tasarlandı.
Outplan, Outsmart, Outgun:
Savaş gruplarının özelleştirilmesinden birlik konumlandırma ve manevraya kadar, kazanan savaşlar sadece ham ateş gücü değil kurnazlık ve strateji gerektirir. Kaybeden her bir birim taktik olarak dezavantaja sahiptir ve oyuncuların üstünü kazanmak için mücadele etmeleri gerekecektir.
Tarihsel olarak doğru piyade, tanklar ve araçlar yönetmekten, düşmanla gerçek zamanlı angajmana kadar birlik oluşturmak için oyuncuların kazanmak için zekice ve becerikli olmaları gerekir. Her birim, savaş baskısı esnasında sayılıyor ve yalnızca çiğ ateş gücü, zafer kazanmak için yeterli olmayacak. Tüm savaşı havadan bir perspektiften mi yoksa tek bir tanktan ateş çatışmalarına mı bakarsanız, oyuncular pusuları ve ilerlemeleri gerçekleştirmek için dinamik cephe hattını akıllıca yönetmelidirler.


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10 / 8.1 / 7 with Service Pack 1
İşlemci: Intel Core i3-2100 (3.1 GHz) or equivalent
Bellek: 3 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB AMD 5570 or nVidia 450
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 32 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10 / 8.1 / 7 with Service Pack 1
İşlemci: Intel i5-2300 or equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 2GB AMD 7970 or nVidia 770 or greater
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 32 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card

Steel Division Normandy 44 İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.