Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Steel Division Normandy 44 Deluxe Edition İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Steel Division Normandy 44 Deluxe Edition indir

II. Dünya Savaşı’nın ötesinde oyuncuları tarihsel olarak doğru, tanklara, tanklara ve araçlara yöneltiyor. Oyuncular zorlu tek kişilik bir kampanyada büyük çok oyunculu savaşlarda veya düşmana karşı taktik becerilerini rakiplerine karşı ölçebilirler. Steel Division: Normandiya 44, oyuncuların 1944’te Normandiya istilası sırasında Amerikan 101 Hava, Alman Zırhlı 21. Panzer veya 3. Kanada Şubesi gibi efsanevi askeri bölümleri kontrol altına almalarını sağlıyor.

Ana Özellikler:
400 Üzerinden Tarihsel Doğru Birim Komutanlığı:
10’dan 10’a kadar oyuncu ile başa başa dönme, tek başına oynamak ya da sıralı maçlarda arkadaşlarıyla çalışmak gibi yoğun çok oyunculu savaşlarda kontrol için savaşmak isterlerse oyuncuların tarihsel olarak doğru piyade, tank, uçak, ve bu Taktik RTS oyununda düşman birimlerine karşı araç desteği.
Gerçek dünya taktik:
Savaşlar, farklı birimlerin zamanla kilidini açtığı, gerçek dünya ordularının hareketlerini taklit eden ve sürekli değişen savaş tiyatrosuna çeşitlilik katan üç farklı aşamada öfke görüyor. Dinamik bir cephe çizgisi çatışmanın akışını ve akışını gösterir. Avantaj elde etmek ve bir geri çekilme yapmak için rakibin piyadını aşağıya sıkıştırın veya mükemmel bir planla itin.
Gerçek dünya ayarı:
Eugen’in IRISZOOM motorunun en yeni sürümünü kullanarak, oyuncular taktik hava görünümünden tek bir üniteye kadar sorunsuzca zum yapabilir ve dikkatli bir tarihsel detay ve doğrulukla tasarlanmış 400 farklı gerçek dünya araç ve birimi görürler. Haritalar, gerçek dünya taktiklerini ve kapsayacak ve kontrol altına alacak stratejileri gerektiren, 1944’de Normandiya’nın gerçek havadan keşif fotoğrafları temel alınarak tasarlandı.
Outplan, Outsmart, Outgun:
Savaş gruplarının özelleştirilmesinden birliklerin konumlandırılması ve manevraya kadar, kazanan savaşlar sadece ham ateş gücü değil, kurnazlık ve strateji gerektirir. Kaybeden her bir birim taktik olarak dezavantaja sahiptir ve oyuncuların üstünlüğü kazanmak için savaşmaları gerekir.
Tarihsel açıdan doğru piyade, tank ve araçlara komuta etmekten, düşmanla gerçek zamanlı angajmana kadar birlik oluşturmak için oyuncuların kazanması için zekice ve becerikli olmaları gerekiyor. Her birim, savaş baskısı esnasında sayılıyor ve yalnızca çiğ ateş gücü, zafer kazanmak için yeterli olmayacak. Tüm savaşı havadan bir perspektiften mi yoksa tek bir tanktan sonra bir itfaiyeye mi bakarsanız, oyuncular pusuları ve ilerlemeleri gerçekleştirmek için dinamik cephe hattını akıllıca yönetmelidirler.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1
İşlemci: Intel Core i5 2400 -OR- AMD Phenom II X6 1100T
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: ATI Radeon HD4850 -OR- GeForce GTX 295 (Does not support Intel Integrated Graphics Cards)
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Steel Division Normandy 44 Deluxe Edition İndir BENZER İÇERİKLER
Steel Division Normandy 44 Deluxe Edition İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.